1. kolo |
---|
11.09.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : KK Dopr. podniky C | Žižkov 1/4 |
12.09.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Sokol Rudná D | Radotín |
12.09.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : Uhelné sklady D | Hloubětín |
13.09.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : SK Meteor C | Vršovice |
14.09.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : AC Sparta B | Velké Popovice |
14.09.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : KK Konstruktiva E | Karlov |
14.09.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : TJ Astra ZM C | Braník 1/4 |
2. kolo |
---|
18.09.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Dopr. podniky B | Braník 1/4 |
19.09.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : TJ Velké Popovice B | Hloubětín |
19.09.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : KK Konstruktiva E | Zahr. město |
21.09.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SK Rapid A | Rudná |
21.09.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Praga B | Meteor |
21.09.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Sokol Vršovice C | Zvon |
21.09.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : SC Radotín B | Braník 1/4 |
3. kolo |
---|
25.09.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : KK Konstruktiva D | Žižkov 1/4 |
26.09.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Astra ZM C | Radotín |
26.09.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : KK Dopr. podniky C | Hloubětín |
27.09.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : AC Sparta B | Vršovice |
28.09.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : TJ Sokol Rudná D | Velké Popovice |
28.09.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : Uhelné sklady D | Karlov |
19.10.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : SK Meteor C | Braník 5/6 |
4. kolo |
---|
02.10.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Praga B | Braník 1/4 |
03.10.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Vršovice C | Hloubětín |
03.10.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : SK Meteor C | Zahr. město |
03.10.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : SK Rapid A | Radotín |
05.10.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky B | Rudná |
05.10.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Konstruktiva E | Zvon |
05.10.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : TJ Velké Popovice B | Braník 1/4 |
5. kolo |
---|
09.10.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : TJ Astra Zahradní Město C | Žižkov 1/4 |
10.10.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : KK Konstruktiva D | Hloubětín |
11.10.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Rudná D | Vršovice |
12.10.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : Uhelné sklady D | Meteor |
12.10.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : SC Radotín B | Velké Popovice |
12.10.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : AC Sparta B | Braník 5/6 |
12.10.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : KK Dopr. podniky C | Karlov |
6. kolo |
---|
16.10.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : SK Meteor C | Braník 1/4 |
16.10.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : TJ Velké Popovice B | Žižkov 1/4 |
17.10.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : KK Konstruktiva E | Hloubětín |
17.10.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : Uhelné sklady D | Zahr. město |
17.10.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Dopr. podniky B | Radotín |
19.10.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ Praga B | Rudná |
19.10.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : TJ Sokol Vršovice C | Braník 1/4 |
7. kolo |
---|
24.10.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : SK Rapid A | Hloubětín |
25.10.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : SC Radotín B | Vršovice |
26.10.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : TJ Astra ZM C | Velké Popovice |
26.10.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Dopr. podniky C | Meteor |
26.10.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná D | Braník 5/6 |
26.10.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : AC Sparta B | Zvon |
26.10.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : KK Konstruktiva D | Karlov |
8. kolo |
---|
30.10.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : TJ Sokol Vršovice C | Žižkov 1/4 |
31.10.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : Uhelné sklady D | Hloubětín |
31.10.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Praga B | Radotín |
31.10.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : AC Sparta B | Zahr. město |
02.11.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SK Meteor C | Rudná |
02.11.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : KK Dopr. podniky B | Velké Popovice |
02.11.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : KK Konstruktiva E | Braník 1/4 |
9. kolo |
---|
06.11.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Dopr. podniky C | Braník 1/4 |
07.11.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : TJ Astra ZM C | Hloubětín |
08.11.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Velké Popovice B | Vršovice |
09.11.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Konstruktiva D | Meteor |
09.11.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Sokol Rudná D | Zvon |
09.11.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : SC Radotín B | Braník 5/6 |
09.11.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : SK Rapid A | Karlov |
10. kolo |
---|
13.11.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : KK Konstruktiva E | Žižkov 1/4 |
14.11.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : SK Meteor C | Radotín |
14.11.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky C | Zahr. město |
14.11.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Vršovice C | Hloubětín |
16.11.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : AC Sparta B | Rudná |
16.11.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : TJ Praga B | Velké Popovice |
16.11.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : Uhelné sklady D | Braník 1/4 |
11. kolo |
---|
20.11.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Konstruktiva D | Braník 1/4 |
21.11.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Rudná D | Hloubětín |
22.11.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Astra ZM C | Vršovice |
23.11.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : SK Rapid A | Meteor |
23.11.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Velké Popovice B | Braník 5/6 |
23.11.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SC Radotín B | Zvon |
23.11.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : KK Dopr. podniky B | Karlov |
12. kolo |
---|
27.11.2017 | po | 19:30 | SK Rapid A : Uhelné sklady D | Žižkov 1/4 |
28.11.2017 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : TJ Sokol Rudná D | Zahr. město |
28.11.2017 | út | 17:30 | SC Radotín B : AC Sparta B | Radotín |
28.11.2017 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : KK Konstruktiva E | Hloubětín |
29.11.2017 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Praga B | Vršovice |
30.11.2017 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : SK Meteor C | Velké Popovice |
30.11.2017 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : KK Dopr. podniky C | Braník 1/4 |
13. kolo |
---|
04.12.2017 | po | 17:00 | AC Sparta B : SK Rapid A | Braník 1/4 |
05.12.2017 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : SC Radotín B | Hloubětín |
07.12.2017 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Dopr. podniky B | Meteor |
07.12.2017 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva D | Rudná |
07.12.2017 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Vršovice C | Braník 5/6 |
07.12.2017 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Velké Popovice B | Zvon |
07.12.2017 | čt | 18:00 | TJ Praga B : TJ Astra ZM C | Karlov |
14. kolo |
---|
08.01.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Velké Popovice B | Braník 1/4 |
09.01.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : SK Rapid A | Hloubětín |
09.01.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : KK Konstruktiva D | Zahr. město |
11.01.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SC Radotín B | Rudná |
11.01.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Vršovice C | Meteor |
11.01.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Dopr. podniky B | Zvon |
11.01.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Praga B | Braník 5/6 |
15. kolo |
---|
15.01.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : TJ Sokol Rudná D | Žižkov 1/4 |
16.01.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : AC Sparta B | Hloubětín |
16.01.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Konstruktiva D | Radotín |
17.01.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : Uhelné sklady D | Vršovice |
18.01.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Astra ZM C | Braník 5/6 |
18.01.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : KK Dopr. podniky C | Velké Popovice |
18.01.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : SK Meteor C | Karlov |
16. kolo |
---|
29.01.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Sokol Vršovice C | Braník 1/4 |
30.01.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : KK Dopr. podniky B | Hloubětín |
30.01.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : SC Radotín B | Zahr. město |
01.02.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ Velké Popovice B | Rudná |
01.02.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Konstruktiva E | Meteor |
01.02.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Praga B | Zvon |
01.02.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : SK Rapid A | Braník 1/4 |
17. kolo |
---|
05.02.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : SC Radotín B | Žižkov 1/4 |
06.02.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Rudná D | Hloubětín |
07.02.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky C | Vršovice |
08.02.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Astra ZM C | Meteor |
08.02.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : Uhelné sklady D | Braník 5/6 |
08.02.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : KK Konstruktiva D | Velké Popovice |
08.02.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : AC Sparta B | Karlov |
18. kolo |
---|
12.02.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Konstruktiva E | Braník 1/4 |
13.02.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : TJ Praga B | Hloubětín |
13.02.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : SK Rapid A | Zahr. město |
13.02.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Velké Popovice B | Radotín |
15.02.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Vršovice C | Rudná |
15.02.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SK Meteor C | Zvon |
15.02.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : KK Dopr. podniky B | Braník 1/4 |
19. kolo |
---|
20.02.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : SC Radotín B | Hloubětín |
21.02.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : KK Konstruktiva D | Vršovice |
22.02.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : AC Sparta B | Meteor |
22.02.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Astra ZM C | Zvon |
22.02.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky C | Braník 5/6 |
22.02.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : SK Rapid A | Velké Popovice |
22.02.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : TJ Sokol Rudná D | Karlov |
20. kolo |
---|
26.02.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : Uhelné sklady D | Braník 1/4 |
26.02.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : KK Dopr. podniky B | Žižkov 1/4 |
27.02.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : SK Meteor C | Hloubětín |
27.02.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : TJ Velké Popovice B | Zahr. město |
27.02.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Sokol Vršovice C | Radotín |
01.03.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva E | Rudná |
01.03.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : TJ Praga B | Braník 1/4 |
21. kolo |
---|
05.03.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Astra ZM C | Braník 1/4 |
06.03.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : TJ Velké Popovice B | Hloubětín |
07.03.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : SK Rapid A | Vršovice |
08.03.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Rudná D | Meteor |
08.03.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Dopr. podniky C | Zvon |
08.03.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Konstruktiva D | Braník 5/6 |
08.03.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : SC Radotín B | Karlov |
22. kolo |
---|
12.03.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : TJ Praga B | Žižkov 1/4 |
13.03.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : AC Sparta B | Hloubětín |
13.03.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky B | Zahr. město |
13.03.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Konstruktiva E | Radotín |
15.03.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : Uhelné sklady D | Rudná |
15.03.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : TJ Sokol Vršovice C | Velké Popovice |
15.03.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : SK Meteor C | Braník 1/4 |
23. kolo |
---|
19.03.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Sokol Rudná D | Braník 1/4 |
20.03.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : TJ Astra ZM C | Hloubětín |
21.03.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky B | Vršovice |
22.03.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : SC Radotín B | Meteor |
22.03.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Konstruktiva D | Zvon |
22.03.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : SK Rapid A | Braník 5/6 |
22.03.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : TJ Velké Popovice B | Karlov |
24. kolo |
---|
26.03.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : SK Meteor C | Žižkov 1/4 |
27.03.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : TJ Sokol Vršovice C | Zahr. město |
27.03.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : TJ Praga B | Hloubětín |
27.03.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : Uhelné sklady D | Radotín |
29.03.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky C | Rudná |
29.03.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : KK Konstruktiva E | Velké Popovice |
29.03.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : AC Sparta B | Braník 1/4 |
25. kolo |
---|
02.04.2018 | po | 17:00 | AC Sparta B : SC Radotín B | Braník 1/4 |
03.04.2018 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky C : KK Konstruktiva D | Hloubětín |
05.04.2018 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ Astra ZM C | Rudná |
05.04.2018 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Velké Popovice B | Meteor |
05.04.2018 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SK Rapid A | Zvon |
05.04.2018 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky B | Braník 5/6 |
05.04.2018 | čt | 18:00 | TJ Praga B : TJ Sokol Vršovice C | Karlov |
26. kolo |
---|
09.04.2018 | po | 19:30 | SK Rapid A : AC Sparta B | Žižkov 1/4 |
10.04.2018 | út | 17:30 | TJ Astra ZM C : TJ Praga B | Zahr. město |
10.04.2018 | út | 17:30 | KK Dopr. podniky B : SK Meteor C | Hloubětín |
10.04.2018 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Dopr. podniky C | Radotín |
11.04.2018 | st | 17:00 | TJ Sokol Vršovice C : KK Konstruktiva Praha E | Vršovice |
12.04.2018 | čt | 17:30 | TJ Velké Popovice B : Uhelné sklady D | Velké Popovice |
12.04.2018 | čt | 19:00 | KK Konstruktiva D : TJ Sokol Rudná D | Braník 1/4 |