Startovní listina "Turnaj dvojic v kuželkách SK Meteor"


24.04.2019
16:00

16:50Tůma Antonín
Rusín František
Boháč Martin
Sahula Jindřich
17:40Boháč Martin
Zahrádka Ladislav
Tůma Antonín
Rusín František
18:30Sahula Jindřich
Zahrádka Ladislav

19:20

20:10

25.04.2019
16:00

16:50

17:40

18:30

19:20

20:10

26.04.2019
16:00Mizerová Blanka
Březina Stanislav st.
Fořtová Lidmila
Katzová Kateřina
16:50Fořtová Lidmila
Mizerová Blanka
Březina Stanislav st.
Bubeník Miroslav
17:40Katzová Kateřina
Bubeník Miroslav
Sedláčková Irini
Janoušek Pavel
18:30Mizerová Blanka
Sedláčková Irini
Janoušek Pavel
Březina Stanislav st.
19:20Hažva Jaroslav
Mašková Blanka
Fořtová Lidmila
Sedláčková Irini
20:10

29.04.2019
16:00Chlumská Marie
Zahrádka Ladislav
Zahrádka Ladislav
Chlumský Vlastimil
16:50Petrov Veronika
Zahrádka Ladislav
Chlumská Marie
Chlumský Vlastimil
17:40Chlumská Marie
Petrov Veronika
Chlumská Marie
Chlumská Tereza
18:30Chlumská Tereza
Posejpal Václav
Chlumský Vlastimil
Posejpal Václav
19:20

20:10

30.04.2019
16:00Čech Lubomír
Štoček Jiří
Hybš Karel
Pleticha Jaroslav
16:50Grulichová Petra
Šámal Přemysl
Hybš Karel
Wrzecionko Jakub
17:40Pleticha Jaroslav
Wrzecionko Jakub
Klement Miroslav
Čihák Jiří
18:30Vysučková Eva
Klement Miroslav
Smutná Šarlota
Wrzecionko Jakub
19:20Pleticha Jaroslav
Čihák Jiří
Smutná Šarlota
Vysučková Eva
20:10

03.05.2019
16:00

16:50

17:40Fojt Bohumil
Fojtová Jana
Martincová Mirka
Šámal Přemysl
18:30Fojt Bohumil
Martincová Mirka
Šámal Přemysl
Fojt Bohumil
19:20Fojtová Jana
Martincová Mirka

20:10

06.05.2019
16:00

16:50Grulichová Petra
Šámal Přemysl

17:40Smetana Martin
Šámal Přemysl
Povolný Martin
Chrdle Jiří
18:30Grulichová Petra
Steindl Jaromír
Povolný Martin
Smetana Martin
19:20Chrdle Jiří
Martincová Miroslava
Grulichová Petra
Povolný Martin
20:10

07.05.2019
16:00Strnad Pavel
Hrachovec Lukáš
Rokos Jan
Makovský Filip
16:50Strnad Pavel
Makovský Filip
Rokos Jan
Hrachovec Lukáš
17:40Svoboda Jiří
Mašek Karel
Petráček Jan
Míka Zdeněk
18:30Míka Zdeněk
Třešňák Jiří
Mašek Karel
Svoboda Jiří
19:20

20:10

09.05.2019
16:00

16:50

17:40Dvořák Vladimír
Sekerák Richard
Šostý Miroslav
Pozner Jan
18:30Sekerák Richard
Pozner Jan
Šostý Miroslav
Dvořák Vladimír
19:20Šimůnková Renata
Balzer David
Šostý Miroslav
Dvořák Vladimír
20:10

10.05.2019
16:00

16:50

17:40Čech Lubomír
Kopřivová Šárka

18:30

19:20

20:10

13.05.2019
16:00Pokorná Jindra
Kučera Josef

16:50Kučera Josef
Pokorná Jindra

17:40

18:30

19:20

20:10

14.05.2019
16:00Vavřinec Tomáš
Štocek Jiří

16:50Moravec Petr
Moravec Pavel
Čech Lubomír
Vavřinec Tomáš
17:40Vlková Ivana
Zahrádka Ladislav
Hartina Petr
Pavlatová Vladka
18:30Vlková Ivana
Pavlatová Vladka
Hartina Petr
Zahrádka Ladislav
19:20Vlková Ivana
Hartina Petr
Zahrádka Ladislav
Pavlatová Vladka
20:10

15.05.2019
16:00Steindl Ivo
Steindl Jaromír
Šnejdar ml. Miroslav
Šnejdar Miroslav
16:50
Šnejdar ml. Miroslav
Šnejdar Miroslav
17:40

18:30

19:20Šimůnková Renata
Balzer David

20:10

16.05.2019
16:00

16:50

17:40Dvořák Vladimir
Grulichová Petra
Povolný Martin
Povolný Martin
18:30Povolný Martin
Povolný Martin
Povolný Martin
Povolný Martin
19:20Povolný Martin
Povolný Martin
Povolný Martin
Povolný Martin
20:10



Počet her: 81


Případné žádosti o změnu nebo zrušení termínu posílejte na adresy:
plachy.pavel@cpost.cz
vlkova.ivana@cpost.cz




© 2012-19 SK Meteor Praha.