1. kolo |
---|
03.09.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná D |
03.09.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : SK Meteor C |
03.09.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : PSK Union C |
04.09.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : KK Dopr. podniky B |
05.09.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Radlice |
05.09.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : KK Konstruktiva E |
06.09.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : KK Dopr. podniky A |
2. kolo |
---|
09.09.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná C |
11.09.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : KK Slavia B |
11.09.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : Uhelné sklady C |
11.09.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Velké Popovice A |
12.09.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : KK Slavoj C |
12.09.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Admira B |
12.09.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky B |
3. kolo |
---|
17.09.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná D |
17.09.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : KK Dopr. podniky A |
17.09.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Sokol Vršovice C |
17.09.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Radlice |
18.09.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : SK Žižkov B |
19.09.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : KK Konstruktiva E |
20.09.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : PSK Union C |
4. kolo |
---|
23.09.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : KK Dopr. podniky B |
25.09.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Velké Popovice A |
25.09.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : TJ Sokol Admira B |
26.09.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Rudná C |
26.09.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : KK Slavia B |
26.09.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : Uhelné sklady C |
26.09.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky A |
5. kolo |
---|
01.10.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : KK Konstruktiva E |
01.10.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : KK Slavoj C |
01.10.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Vršovice C |
01.10.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : PSK Union C |
02.10.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : SK Žižkov B |
04.10.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Rudná D |
21.10.2013 | po | 17:30 | TJ Velké Popovice A : SK Meteor C |
6. kolo |
---|
08.10.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : KK Slavia B |
09.10.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : TJ Sokol Rudná C |
09.10.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : KK Dopr. podniky A |
09.10.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : TJ Velké Popovice A |
10.10.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Sokol Admira B |
10.10.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : SK Žižkov B |
10.10.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Dopr. podniky B |
7. kolo |
---|
14.10.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : PSK Union C |
15.10.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Rudná D |
15.10.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : KK Konstruktiva E |
15.10.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : Uhelné sklady C |
16.10.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : TJ Radlice |
16.10.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : SK Meteor C |
18.10.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Vršovice C |
8. kolo |
---|
22.10.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Sokol Admira B |
23.10.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky A |
23.10.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : KK Dopr. podniky B |
24.10.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : SK Žižkov B |
24.10.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Velké Popovice A |
24.10.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná C |
24.10.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : PSK Union C |
9. kolo |
---|
28.10.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná D |
29.10.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : KK Konstruktiva E |
29.10.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Vršovice C |
30.10.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : SK Meteor C |
30.10.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : KK Slavoj C |
30.10.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Radlice |
01.11.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : Uhelné sklady C |
10. kolo |
---|
05.11.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Velké Popovice A |
05.11.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Sokol Rudná C |
06.11.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : PSK Union C |
06.11.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : SK Žižkov B |
07.11.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : KK Dopr. podniky B |
07.11.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : SK Meteor C |
07.11.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky A |
11. kolo |
---|
11.11.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Sokol Vršovice C |
12.11.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : Uhelné sklady C |
13.11.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : KK Slavoj C |
13.11.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Radlice |
13.11.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : KK Slavia B |
14.11.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Rudná D |
15.11.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Admira B |
12. kolo |
---|
19.11.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : KK Dopr. podniky A |
19.11.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : KK Dopr. podniky B |
19.11.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : TJ Velké Popovice A |
20.11.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : SK Meteor C |
21.11.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : PSK Union C |
21.11.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : SK Žižkov B |
21.11.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná D |
13. kolo |
---|
25.11.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : Uhelné sklady C |
26.11.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Admira B |
27.11.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : TJ Radlice |
27.11.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : KK Slavoj C |
27.11.2013 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : KK Slavia B |
28.11.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Sokol Vršovice C |
29.11.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : KK Konstruktiva E |
14. kolo |
---|
03.12.2013 | út | 17:30 | KK Slavia B : SK Žižkov B |
03.12.2013 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : KK Dopr. podniky A |
03.12.2013 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : PSK Union C |
05.12.2013 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Radlice |
05.12.2013 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Rudná D |
05.12.2013 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : SK Meteor C |
06.12.2013 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : TJ Velké Popovice A |
15. kolo |
---|
09.12.2013 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Sokol Admira B |
10.12.2013 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Rudná C |
11.12.2013 | st | 17:30 | PSK Union C : KK Slavia B |
11.12.2013 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : KK Slavoj C |
11.12.2013 | st | 17:30 | TJ Radlice : TJ Sokol Vršovice C |
11.12.2013 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : KK Konstruktiva E |
12.12.2013 | čt | 17:00 | SK Meteor C : Uhelné sklady C |
16. kolo |
---|
14.01.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Velké Popovice A |
15.01.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : KK Slavoj C |
15.01.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : Uhelné sklady C |
15.01.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Sokol Admira B |
15.01.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná C |
16.01.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Slavia B |
16.01.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Vršovice C |
17. kolo |
---|
21.01.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : KK Konstruktiva E |
21.01.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : SK Meteor C |
21.01.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Sokol Rudná D |
21.01.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Radlice |
22.01.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : KK Dopr. podniky A |
23.01.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Sokol Vršovice C |
24.01.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : SK Žižkov B |
18. kolo |
---|
03.02.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Velké Popovice A |
05.02.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Sokol Rudná C |
05.02.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : KK Dopr. podniky B |
05.02.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : KK Slavia B |
05.02.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Admira B |
06.02.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Slavoj C |
06.02.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : Uhelné sklady C |
19. kolo |
---|
11.02.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : TJ Radlice |
11.02.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Sokol Vršovice C |
11.02.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : KK Slavoj C |
11.02.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : SK Žižkov B |
12.02.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : KK Konstruktiva E |
12.02.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : PSK Union C |
14.02.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : SK Meteor C |
20. kolo |
---|
17.02.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : KK Dopr. podniky A |
19.02.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Rudná C |
19.02.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : KK Dopr. podniky B |
20.02.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : KK Slavia B |
20.02.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Admira B |
20.02.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Velké Popovice A |
20.02.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : Uhelné sklady C |
21. kolo |
---|
03.03.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : KK Konstruktiva E |
04.03.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : KK Slavoj C |
04.03.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : Uhelné sklady C |
04.03.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : SK Meteor C |
05.03.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : PSK Union C |
05.03.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná D |
07.03.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : TJ Radlice |
22. kolo |
---|
11.03.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Sokol Admira B |
12.03.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky B |
12.03.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : SK Žižkov B |
12.03.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : TJ Velké Popovice A |
13.03.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Dopr. podniky A |
13.03.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : KK Slavia B |
13.03.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Rudná C |
23. kolo |
---|
17.03.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : SK Meteor C |
18.03.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : TJ Radlice |
18.03.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : KK Slavia B |
19.03.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Vršovice C |
19.03.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : KK Konstruktiva E |
19.03.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná D |
21.03.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : KK Slavoj C |
24. kolo |
---|
25.03.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná C |
26.03.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : KK Dopr. podniky A |
26.03.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : SK Žižkov B |
27.03.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Velké Popovice A |
27.03.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky B |
27.03.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Admira B |
27.03.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : PSK Union C |
25. kolo |
---|
31.03.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : TJ Radlice |
01.04.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : KK Slavoj C |
02.04.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Sokol Rudná D |
02.04.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Vršovice C |
02.04.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : Uhelné sklady C |
03.04.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : KK Konstruktiva E |
04.04.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : KK Slavia B |
26. kolo |
---|
08.04.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná C |
08.04.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : TJ Velké Popovice A |
08.04.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : KK Dopr. podniky B |
09.04.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : PSK Union C |
09.04.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : SK Meteor C |
10.04.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : KK Dopr. podniky A |
10.04.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : SK Žižkov B |
27. kolo |
---|
14.04.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : KK Slavoj C |
15.04.2014 | út | 17:00 | KK Dopr. podniky B : KK Slavia B |
16.04.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva E |
16.04.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : TJ Sokol Vršovice C |
16.04.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : Uhelné sklady C |
16.04.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira B |
17.04.2014 | čt | 17:00 | SK Meteor C : TJ Radlice |
28. kolo |
---|
22.04.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : KK Dopr. podniky B |
22.04.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : KK Dopr. podniky A |
22.04.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : SK Žižkov B |
23.04.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : TJ Sokol Rudná D |
24.04.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná C |
24.04.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : PSK Union C |
24.04.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : SK Meteor C |
29. kolo |
---|
28.04.2014 | po | 17:00 | SK Meteor C : KK Slavoj C |
28.04.2014 | po | 17:00 | SK Žižkov B : KK Slavia B |
30.04.2014 | st | 17:30 | TJ Radlice : KK Konstruktiva E |
30.04.2014 | st | 17:30 | TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Vršovice C |
30.04.2014 | st | 17:30 | PSK Union C : Uhelné sklady C |
30.04.2014 | st | 17:00 | KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Admira B |
30.04.2014 | st | 17:30 | TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná C |
30. kolo |
---|
06.05.2014 | út | 17:30 | TJ Sokol Admira B : SK Žižkov B |
06.05.2014 | út | 17:30 | KK Slavia B : PSK Union C |
06.05.2014 | út | 17:30 | Uhelné sklady C : SK Meteor C |
08.05.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva E : TJ Velké Popovice A |
08.05.2014 | čt | 17:30 | KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná D |
08.05.2014 | čt | 17:30 | TJ Sokol Vršovice C : TJ Radlice |
09.05.2014 | pá | 17:30 | TJ Sokol Rudná C : KK Dopr. podniky B |