1. kolo |
---|
01.09.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : SK Rapid B |
03.09.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : AC Sparta B |
04.09.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : PSK Union E |
04.09.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SK Žižkov D |
04.09.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : SC Radotín B |
04.09.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : PSK Union F |
2. kolo |
---|
08.09.2014 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Konstruktiva F |
08.09.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : SK Meteor E |
09.09.2014 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Sokol Admira D |
10.09.2014 | st | 17:00 | SK Žižkov D : TJ ZENTIVA |
11.09.2014 | čt | 17:00 | PSK Union E : PSK Union F |
11.09.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky D |
3. kolo |
---|
15.09.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : PSK Union E |
17.09.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : SK Žižkov D |
17.09.2014 | st | 17:00 | PSK Union F : SC Radotín B |
18.09.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Sokol Rudná D |
18.09.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : SK Rapid B |
18.09.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : AC Sparta B |
4. kolo |
---|
22.09.2014 | po | 17:00 | AC Sparta B : PSK Union F |
22.09.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : TJ Sokol Admira D |
22.09.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : Uhelné sklady D |
24.09.2014 | st | 17:00 | SK Žižkov D : KK Konstruktiva F |
25.09.2014 | čt | 17:00 | PSK Union E : SC Radotín B |
25.09.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ ZENTIVA |
5. kolo |
---|
29.09.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky D |
01.10.2014 | st | 17:00 | PSK Union F : SK Rapid B |
02.10.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : PSK Union E |
02.10.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : SK Žižkov D |
27.11.2014 | čt | 17:30 | SK Meteor E : TJ Sokol Rudná D |
04.12.2014 | čt | 17:30 | SC Radotín B : AC Sparta B |
6. kolo |
---|
06.10.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : SC Radotín B |
06.10.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : SK Meteor E |
08.10.2014 | st | 17:00 | SK Žižkov D : PSK Union F |
09.10.2014 | čt | 17:00 | PSK Union E : AC Sparta B |
09.10.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva F |
09.10.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ ZENTIVA |
7. kolo |
---|
13.10.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : PSK Union E |
13.10.2014 | po | 17:00 | AC Sparta B : SK Rapid B |
14.10.2014 | út | 17:30 | SC Radotín B : SK Žižkov D |
15.10.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : Uhelné sklady D |
16.10.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky D |
16.10.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : TJ Sokol Rudná D |
8. kolo |
---|
20.10.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Admira D |
20.10.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : SK Meteor E |
22.10.2014 | st | 17:00 | SK Žižkov D : AC Sparta B |
23.10.2014 | čt | 17:00 | PSK Union E : SK Rapid B |
23.10.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : PSK Union F |
23.10.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Konstruktiva F |
9. kolo |
---|
27.10.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : SK Žižkov D |
28.10.2014 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ Sokol Rudná D |
29.10.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : PSK Union E |
29.10.2014 | st | 17:00 | PSK Union F : KK Dopr. podniky D |
30.10.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : TJ ZENTIVA |
30.10.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : Uhelné sklady D |
10. kolo |
---|
03.11.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : SC Radotín B |
03.11.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : TJ Sokol Admira D |
05.11.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : KK Konstruktiva F |
06.11.2014 | čt | 17:00 | PSK Union E : SK Žižkov D |
06.11.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : AC Sparta B |
06.11.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : PSK Union F |
11. kolo |
---|
10.11.2014 | po | 17:00 | AC Sparta B : KK Dopr. podniky D |
10.11.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : TJ Sokol Rudná D |
11.11.2014 | út | 17:30 | SC Radotín B : Uhelné sklady D |
12.11.2014 | st | 17:00 | PSK Union F : TJ ZENTIVA |
13.11.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : PSK Union E |
13.11.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : SK Meteor E |
12. kolo |
---|
17.11.2014 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : SK Rapid B |
17.11.2014 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : SC Radotín B |
19.11.2014 | st | 17:30 | SK Meteor E : PSK Union F |
20.11.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SK Žižkov D |
20.11.2014 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : AC Sparta B |
20.11.2014 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : TJ Sokol Admira D |
13. kolo |
---|
24.11.2014 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ ZENTIVA |
24.11.2014 | po | 17:30 | SK Rapid B : Uhelné sklady D |
25.11.2014 | út | 17:30 | SC Radotín B : SK Meteor E |
26.11.2014 | st | 17:00 | PSK Union F : KK Konstruktiva F |
26.11.2014 | st | 17:00 | SK Žižkov D : KK Dopr. podniky D |
27.11.2014 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : PSK Union E |
14. kolo |
---|
12.01.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : TJ ZENTIVA |
12.01.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : SK Meteor E |
13.01.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Konstruktiva F |
14.01.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : Uhelné sklady D |
14.01.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : TJ Sokol Admira D |
15.01.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : TJ Sokol Rudná D |
15. kolo |
---|
26.01.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : SK Žižkov D |
26.01.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Rudná D |
28.01.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : PSK Union E |
28.01.2015 | st | 17:30 | SK Meteor E : SK Rapid B |
29.01.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : SC Radotín B |
29.01.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : AC Sparta B |
16. kolo |
---|
02.02.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : KK Konstruktiva F |
02.02.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Sokol Admira D |
03.02.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : PSK Union F |
04.02.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : SK Meteor E |
05.02.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : KK Dopr. podniky D |
05.02.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : Uhelné sklady D |
17. kolo |
---|
16.02.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : TJ Sokol Rudná D |
17.02.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : PSK Union E |
18.02.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : AC Sparta B |
19.02.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : SK Rapid B |
19.02.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : SK Žižkov D |
19.02.2015 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : KK Dopr. podniky D |
18. kolo |
---|
23.02.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : TJ ZENTIVA |
23.02.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : PSK Union F |
23.02.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : SC Radotín B |
25.02.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : TJ Sokol Admira D |
26.02.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : Uhelné sklady D |
26.02.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SK Meteor E |
19. kolo |
---|
02.03.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : PSK Union E |
02.03.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : Uhelné sklady D |
03.03.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : SK Rapid B |
04.03.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : SK Žižkov D |
04.03.2015 | st | 17:30 | SK Meteor E : KK Dopr. podniky D |
05.03.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : TJ Sokol Rudná D |
20. kolo |
---|
09.03.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : KK Konstruktiva F |
09.03.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : AC Sparta B |
11.03.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : SC Radotín B |
12.03.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : TJ ZENTIVA |
12.03.2015 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SK Meteor E |
12.03.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Admira D |
21. kolo |
---|
16.03.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : PSK Union E |
16.03.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : SK Žižkov D |
18.03.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : TJ Sokol Rudná D |
18.03.2015 | st | 17:30 | SK Meteor E : TJ ZENTIVA |
19.03.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky D |
19.03.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : Uhelné sklady D |
22. kolo |
---|
23.03.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : KK Konstruktiva F |
23.03.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : PSK Union F |
25.03.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : SK Rapid B |
26.03.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : SK Meteor E |
26.03.2015 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : TJ Sokol Admira D |
26.03.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SC Radotín B |
23. kolo |
---|
30.03.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : TJ Sokol Rudná D |
31.03.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : KK Dopr. podniky D |
01.04.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : PSK Union E |
01.04.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : Uhelné sklady D |
02.04.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : TJ ZENTIVA |
02.04.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : SK Meteor E |
24. kolo |
---|
06.04.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : PSK Union F |
06.04.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : AC Sparta B |
08.04.2015 | st | 17:30 | SK Meteor E : TJ Sokol Admira D |
09.04.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : KK Konstruktiva F |
09.04.2015 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SC Radotín B |
09.04.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Rudná D : SK Rapid B |
25. kolo |
---|
13.04.2015 | po | 17:30 | SK Rapid B : KK Dopr. podniky D |
13.04.2015 | po | 17:00 | AC Sparta B : Uhelné sklady D |
14.04.2015 | út | 17:30 | SC Radotín B : TJ ZENTIVA |
15.04.2015 | st | 17:00 | SK Žižkov D : TJ Sokol Rudná D |
15.04.2015 | st | 17:00 | PSK Union F : SK Meteor E |
16.04.2015 | čt | 17:00 | TJ Sokol Admira D : KK Konstruktiva F |
26. kolo |
---|
20.04.2015 | po | 19:30 | TJ ZENTIVA : AC Sparta B |
20.04.2015 | po | 17:00 | KK Dopr. podniky D : SK Žižkov D |
22.04.2015 | st | 17:30 | SK Meteor E : SC Radotín B |
23.04.2015 | čt | 17:00 | PSK Union E : TJ Sokol Admira D |
23.04.2015 | čt | 17:30 | KK Konstruktiva F : PSK Union F |
23.04.2015 | čt | 17:30 | Uhelné sklady D : SK Rapid B |