Rozlosování 2019-20


1. kolo
03.09.2019út17:30KK Slavia A : AC Sparta AEden 1/2
05.09.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : KK VlašimVršovice
05.09.2019čt19:30KK Konstruktiva B : TJ NeratoviceBráník 2/5
06.09.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ Praga AKutná Hora 1/4
06.09.201917:00TJ Sokol Benešov B : PSK Union ABenešov 1/4
06.09.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : SK Meteor AMladá Boleslav
06.09.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : KK Slavoj BBrandýs n. L.
2. kolo
09.09.2019po19:30AC Sparta A : TJ AŠ Mladá BoleslavBráník 1/4
11.09.2019st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Benešov BKarlov
12.09.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ Sparta Kutná Hora AVršovice
12.09.2019čt18:30PSK Union A : TJ Sokol Brandýs n. L.Union 1/4
13.09.201917:00KK Vlašim : SK Meteor AVlašim
13.09.201917:30TJ Neratovice : KK Slavia ANeratovice
13.09.201917:30KK Slavoj B : KK Konstruktiva BŽižkov 1/4
3. kolo
17.09.2019út17:30KK Slavia A : KK Slavoj BEden 1/2
18.09.2019st17:30SK Meteor A : AC Sparta AMeteor
19.09.2019čt19:30KK Konstruktiva B : PSK Union ABráník 2/5
20.09.201917:00TJ Sokol Benešov B : TJ Sokol Vršovice ABenešov 1/4
20.09.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : KK VlašimKutná Hora 1/4
20.09.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ NeratoviceMladá Boleslav
20.09.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ Praga ABrandýs n. L.
4. kolo
25.09.2019st18:00TJ Praga A : KK Konstruktiva BKarlov
26.09.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ Sokol Brandýs n. L.Vršovice
26.09.2019čt18:30PSK Union A : KK Slavia AUnion 1/4
27.09.201917:00KK Vlašim : AC Sparta AVlašim
27.09.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ Sokol Benešov BKutná Hora 1/4
27.09.201917:30TJ Neratovice : SK Meteor ANeratovice
27.09.201917:30KK Slavoj B : TJ AŠ Mladá BoleslavŽižkov 1/4
5. kolo
30.09.2019po19:30AC Sparta A : TJ NeratoviceBráník 1/4
01.10.2019út17:30KK Slavia A : TJ Praga AEden 1/2
02.10.2019st17:30SK Meteor A : KK Slavoj BMeteor
03.10.2019čt19:30KK Konstruktiva B : TJ Sokol Vršovice ABráník 2/5
04.10.201917:00TJ Sokol Benešov B : KK VlašimBenešov 1/4
04.10.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : PSK Union AMladá Boleslav
04.10.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ Sparta Kutná Hora ABrandýs n. L.
6. kolo
09.10.2019st18:00TJ Praga A : TJ AŠ Mladá BoleslavKarlov
10.10.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : KK Slavia AVršovice
10.10.2019čt18:30PSK Union A : SK Meteor AUnion 1/4
11.10.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : KK Konstruktiva BKutná Hora 1/4
11.10.201917:00KK Vlašim : TJ NeratoviceVlašim
11.10.201917:00TJ Sokol Benešov B : TJ Sokol Brandýs n. L.Benešov 1/4
11.10.201917:30KK Slavoj B : AC Sparta AŽižkov 1/4
7. kolo
14.10.2019po19:30AC Sparta A : PSK Union ABráník 1/4
15.10.2019út17:30KK Slavia A : TJ Sparta Kutná Hora AEden 1/2
16.10.2019st17:30SK Meteor A : TJ Praga AMeteor
17.10.2019čt19:30KK Konstruktiva B : TJ Sokol Benešov BBráník 2/5
18.10.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sokol Vršovice AMladá Boleslav
18.10.201917:30TJ Neratovice : KK Slavoj BNeratovice
18.10.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : KK VlašimBrandýs n. L.
8. kolo
23.10.2019st18:00TJ Praga A : AC Sparta AKarlov
24.10.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : SK Meteor AVršovice
24.10.2019čt18:30PSK Union A : TJ NeratoviceUnion 1/4
25.10.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ AŠ Mladá BoleslavKutná Hora 1/4
25.10.201917:00TJ Sokol Benešov B : KK Slavia ABenešov 1/4
25.10.201917:00KK Vlašim : KK Slavoj BVlašim
25.10.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : KK Konstruktiva BBrandýs n. L.
9. kolo
28.10.2019po19:30AC Sparta A : TJ Sokol Vršovice ABráník 1/4
29.10.2019út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Brandýs n. L.Eden 1/2
30.10.2019st17:30SK Meteor A : TJ Sparta Kutná Hora AMeteor
31.10.2019čt19:30KK Konstruktiva B : KK VlašimBráník 2/5
01.11.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sokol Benešov BMladá Boleslav
01.11.201917:30TJ Neratovice : TJ Praga ANeratovice
01.11.201917:30KK Slavoj B : PSK Union AŽižkov 1/4
10. kolo
06.11.2019st18:00TJ Praga A : KK Slavoj BKarlov
07.11.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ NeratoviceVršovice
07.11.2019čt19:30KK Konstruktiva B : KK Slavia ABráník 2/5
08.11.201917:00TJ Sokol Benešov B : SK Meteor ABenešov 1/4
08.11.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : AC Sparta AKutná Hora 1/4
08.11.201917:00KK Vlašim : PSK Union AVlašim
08.11.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ AŠ Mladá BoleslavBrandýs n. L.
11. kolo
11.11.2019po19:30AC Sparta A : TJ Sokol Benešov BBráník 1/4
12.11.2019út17:30KK Slavia A : KK VlašimEden 1/2
13.11.2019st17:30SK Meteor A : TJ Sokol Brandýs n. L.Meteor
14.11.2019čt18:30PSK Union A : TJ Praga AUnion 1/4
15.11.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : KK Konstruktiva BMladá Boleslav
15.11.201917:30KK Slavoj B : TJ Sokol Vršovice AŽižkov 1/4
15.11.201917:30TJ Neratovice : TJ Sparta Kutná Hora ANeratovice
12. kolo
19.11.2019út17:30KK Slavia A : TJ AŠ Mladá BoleslavEden 1/2
21.11.2019čt18:00TJ Sokol Vršovice A : PSK Union AVršovice
21.11.2019čt19:30KK Konstruktiva B : SK Meteor ABráník 2/5
22.11.201917:00KK Vlašim : TJ Praga AVlašim
22.11.201917:00TJ Sokol Benešov B : TJ NeratoviceBenešov 1/4
22.11.201917:00TJ Sparta Kutná Hora A : KK Slavoj BKutná Hora 1/4
22.11.201917:30TJ Sokol Brandýs n. L. : AC Sparta ABrandýs n. L.
13. kolo
25.11.2019po19:30AC Sparta A : KK Konstruktiva BBráník 1/4
27.11.2019st17:30SK Meteor A : KK Slavia AMeteor
27.11.2019st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Vršovice AKarlov
28.11.2019čt18:30PSK Union A : TJ Sparta Kutná Hora AUnion 1/4
29.11.201917:00TJ AŠ Mladá Boleslav : KK VlašimMladá Boleslav
29.11.201917:30TJ Neratovice : TJ Sokol Brandýs n. L.Neratovice
29.11.201917:30KK Slavoj B : TJ Sokol Benešov BŽižkov 1/4
14. kolo
06.01.2020po19:30AC Sparta A : KK Slavia ABráník 1/4
08.01.2020st17:30SK Meteor A : TJ AŠ Mladá BoleslavMeteor
08.01.2020st18:00TJ Praga A : TJ Sparta Kutná Hora AKarlov
09.01.2020čt18:30PSK Union A : TJ Sokol Benešov BUnion 1/4
10.01.202017:00KK Vlašim : TJ Sokol Vršovice AVlašim
10.01.202017:30KK Slavoj B : TJ Sokol Brandýs n. L.Žižkov 1/4
10.01.202017:30TJ Neratovice : KK Konstruktiva BNeratovice
15. kolo
14.01.2020út17:30KK Slavia A : TJ NeratoviceEden 1/2
15.01.2020st17:30SK Meteor A : KK VlašimMeteor
16.01.2020čt19:30KK Konstruktiva B : KK Slavoj BBráník 2/5
17.01.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : AC Sparta AMladá Boleslav
17.01.202017:00TJ Sokol Benešov B : TJ Praga ABenešov 1/4
17.01.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ Sokol Vršovice AKutná Hora 1/4
17.01.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : PSK Union ABrandýs n. L.
16. kolo
27.01.2020po19:30AC Sparta A : SK Meteor ABráník 1/4
29.01.2020st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Brandýs n. L.Karlov
30.01.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ Sokol Benešov BVršovice
30.01.2020čt18:30PSK Union A : KK Konstruktiva BUnion 1/4
31.01.202017:00KK Vlašim : TJ Sparta Kutná Hora AVlašim
31.01.202017:30TJ Neratovice : TJ AŠ Mladá BoleslavNeratovice
31.01.202017:30KK Slavoj B : KK Slavia AŽižkov 1/4
17. kolo
03.02.2020po19:30AC Sparta A : KK VlašimBráník 1/4
04.02.2020út17:30KK Slavia A : PSK Union AEden 1/2
05.02.2020st17:30SK Meteor A : TJ NeratoviceMeteor
06.02.2020čt19:30KK Konstruktiva B : TJ Praga ABráník 2/5
07.02.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : KK Slavoj BMladá Boleslav
07.02.202017:00TJ Sokol Benešov B : TJ Sparta Kutná Hora ABenešov 1/4
07.02.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ Sokol Vršovice ABrandýs n. L.
18. kolo
12.02.2020st18:00TJ Praga A : KK Slavia AKarlov
13.02.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : KK Konstruktiva BVršovice
13.02.2020čt18:30PSK Union A : TJ AŠ Mladá BoleslavUnion 1/4
14.02.202017:00KK Vlašim : TJ Sokol Benešov BVlašim
14.02.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ Sokol Brandýs n. L.Kutná Hora 1/4
14.02.202017:30KK Slavoj B : SK Meteor AŽižkov 1/4
14.02.202017:30TJ Neratovice : AC Sparta ANeratovice
19. kolo
17.02.2020po19:30AC Sparta A : KK Slavoj BBráník 1/4
18.02.2020út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Vršovice AEden 1/2
19.02.2020st17:30SK Meteor A : PSK Union AMeteor
20.02.2020čt19:30KK Konstruktiva B : TJ Sparta Kutná Hora ABráník 2/5
21.02.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Praga AMladá Boleslav
21.02.202017:30TJ Neratovice : KK VlašimNeratovice
21.02.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ Sokol Benešov BBrandýs n. L.
20. kolo
26.02.2020st18:00TJ Praga A : SK Meteor AKarlov
27.02.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ AŠ Mladá BoleslavVršovice
27.02.2020čt18:30PSK Union A : AC Sparta AUnion 1/4
28.02.202017:00TJ Sokol Benešov B : KK Konstruktiva BBenešov 1/4
28.02.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : KK Slavia AKutná Hora 1/4
28.02.202017:00KK Vlašim : TJ Sokol Brandýs n. L.Vlašim
28.02.202017:30KK Slavoj B : TJ NeratoviceŽižkov 1/4
21. kolo
02.03.2020po19:30AC Sparta A : TJ Praga ABráník 1/4
03.03.2020út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Benešov BEden 1/2
04.03.2020st17:30SK Meteor A : TJ Sokol Vršovice AMeteor
05.03.2020čt19:30KK Konstruktiva B : TJ Sokol Brandýs n. L.Bráník 2/5
06.03.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sparta Kutná Hora AMladá Boleslav
06.03.202017:30TJ Neratovice : PSK Union ANeratovice
06.03.202017:30KK Slavoj B : KK VlašimŽižkov 1/4
22. kolo
11.03.2020st18:00TJ Praga A : TJ NeratoviceKarlov
12.03.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : AC Sparta AVršovice
12.03.2020čt18:30PSK Union A : KK Slavoj BUnion 1/4
13.03.202017:00TJ Sokol Benešov B : TJ AŠ Mladá BoleslavBenešov 1/4
13.03.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : SK Meteor AKutná Hora 1/4
13.03.202017:00KK Vlašim : KK Konstruktiva BVlašim
13.03.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : KK Slavia ABrandýs n. L.
23. kolo
16.03.2020po19:30AC Sparta A : TJ Sparta Kutná Hora ABráník 1/4
17.03.2020út17:30KK Slavia A : KK Konstruktiva BEden 1/2
18.03.2020st17:30SK Meteor A : TJ Sokol Benešov BMeteor
19.03.2020čt18:30PSK Union A : KK VlašimUnion 1/4
20.03.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : TJ Sokol Brandýs n. L.Mladá Boleslav
20.03.202017:30KK Slavoj B : TJ Praga AŽižkov 1/4
20.03.202017:30TJ Neratovice : TJ Sokol Vršovice ANeratovice
24. kolo
25.03.2020st18:00TJ Praga A : PSK Union AKarlov
26.03.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : KK Slavoj BVršovice
26.03.2020čt19:30KK Konstruktiva B : TJ AŠ Mladá BoleslavBráník 2/5
27.03.202017:00KK Vlašim : KK Slavia AVlašim
27.03.202017:00TJ Sokol Benešov B : AC Sparta ABenešov 1/4
27.03.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : TJ NeratoviceKutná Hora 1/4
27.03.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : SK Meteor ABrandýs n. L.
25. kolo
30.03.2020po19:30AC Sparta A : TJ Sokol Brandýs n. L.Bráník 1/4
01.04.2020st17:30SK Meteor A : KK Konstruktiva BMeteor
01.04.2020st18:00TJ Praga A : KK VlašimKarlov
02.04.2020čt18:30PSK Union A : TJ Sokol Vršovice AUnion 1/4
03.04.202017:00TJ AŠ Mladá Boleslav : KK Slavia AMladá Boleslav
03.04.202017:30TJ Neratovice : TJ Sokol Benešov BNeratovice
03.04.202017:30KK Slavoj B : TJ Sparta Kutná Hora AŽižkov 1/4
26. kolo
07.04.2020út17:30KK Slavia A : SK Meteor AEden 1/2
09.04.2020čt18:00TJ Sokol Vršovice A : TJ Praga AVršovice
09.04.2020čt19:30KK Konstruktiva B : AC Sparta ABráník 2/5
10.04.202017:00KK Vlašim : TJ AŠ Mladá BoleslavVlašim
10.04.202017:00TJ Sokol Benešov B : KK Slavoj BBenešov 1/4
10.04.202017:00TJ Sparta Kutná Hora A : PSK Union AKutná Hora 1/4
10.04.202017:30TJ Sokol Brandýs n. L. : TJ NeratoviceBrandýs n. L.

© 2012-19 SK Meteor Praha.