Pohár ČKA 2016/2017 - Špatný vstup do poháru

Zahajovací utkání poháru ČKA se našemu týmu příliš nevydařil, když prohrál na domácí půdě s SKK Náchod B 1,5:4,5 (6,5:9,5). V odvetě za 14 dní bude nutné předvést mnohem lepší výkon a poprat se o případné setrvání v poháru.

Jak si vedli naši hráči:
Pepa zahrál vyrovnané čtyři dráhy a především díky kvalitní dorážce z toho byl nejlepší výkon našeho týmu. Jeho soupeř ale většinou zahrál o pár kuželek více, proto úvodní bod získal hostující tým. Prohra 0,5:3,5 (532:568)

Zdeněk se v poslední době herně trochu hledá, ale první dráhu zvládl dobře a odskočil svému soupeři o 20 kuželek. Pak se hra postupně vyrovnala a vyústila v dramatickou koncovku, ve které byl Zdeněk o 1 kuželku lepší. Výhra 2:2 (495:494).

Pavel podal průměrný výkon. První dráhu mu věnoval soupeř, když v závěru dvakrát kuželky minul. Opět se hrálo vyrovnané utkání a soupeři se střídali ve vedení. Vše nakonec mohly rozhodnout poslední hody obou hráčů. Patrně díky nervozitě oba hráči svůj hod nezvládli a minuli potřebnou kuželku k vítězství. Zápas proto skončil remízou. Remíza 2:2 (504:504)

Před Láďou byl jasný úkol. Vyhrát a ještě stáhnout 35 kuželek. Po první dráze však bylo jasné, že k tomu nedojde. Soupeř hrál dobře a Láďa se trápil v plných i v dorážce. Náskok hostujícího týmu narostl na 68 kuželek a zůstalo jen otázkou, zda se Láďovi podaří uspět na dalších třech drahách a získat alespoň bod ze vzájemného zápasu. Poté co soupeř polevil a Láďa našel svou hru, to začalo vypadat reálně, ale na poslední dráze zvládl soupeř dorážku lépe a vítězství si pohlídal. Prohra 2:2 (506:525)


© 2012-19 SK Meteor Praha.