Pohár ČKA 2015/2016 - 2. kolo - Náš tým v poháru končí

Odveta pohárového zápasu na Konstruktivě nezačala pro náš tým špatně. Po dvou odehraných drahách byl stav 2,5:1,5 pro náš tým. Pak však domácí přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a výsledkem je hořká porážka 6:0 (11,5:4,5). Na našem týmu byla vidět i únava po náročném třízapasovém týdnu. Nezbývá než soupeři k výhře a k postupu pogratulovat.

Jak si vedli naši hráči:
Poprvé jsme v poháru hráli na čtyřech drahách a tak hráli současně Pepa a Pavel.
Pepovi první dráha nevyšla a soupeř mu hodně odskočil. Na další dráze však zabral, sešli se plné s bezchybnou dorážkou, a bylo vyrovnáno. Na dalších dvou drahách však Pepovi nevyšla dorážka a soupeř toho využil. Prohra 1:3 (512:556)

Pavel nastoupil proti stejnému soupeři jako na Meteoru s cílem odčinit domácí neúspěch. Zpočátku se to i dařilo. Po remízové první dráze, druhou díky výborným plným (107 kuželek, průměr přes 7) vyhrál. Pak však soupeř hru zlepšil, vyhrál zbylé dvě dráhy a tím i celý zápas. Prohra 1,5:2,5 (530:548)

Do zbývajících zápasů nastoupili společně Láďa a Zdeněk.
Láďa dal na úvod slibných 131 kuželek, ale jeho soupeř vlétl do zápasu jako uragán a po 110 v plných uzavřel dráhu na krásných 163 kuželkách. Pak se hra vyrovnala. Další dráhu prohrál Láďa smolně o jednu kuželku a třetí dokonce vyhrál. Nadějně vypadala dlouho i poslední dráha, soupeř však v závěru lépe otevíral a dráhu nakonec s přehledem vyhrál. Prohra 1:3 (520:556)

Zdeněk vstoupil do svého zápasu výhrou na první dráze, když se jeho soupeř trápil v dorážce. Šance, získat alespoň jeden čestný bod, se rozplynula na dalších drahách. Soupeř Zdeňka přehrával v plných, v dorážce byl Zdeněk rovnocenným soupeřem. Soupeři se tak vydařila odplata za nedávnou porážku v souboji těchto hráčů na Meteoru. Prohra 1:3 (494:530)


© 2012-19 SK Meteor Praha.