Rozlosování 2015 - 16


1. kolo
02.09.2015st17:00PSK Union C : SC Radotín AUnion 1/2
02.09.2015st17:00KK Dopr. podniky A : SK Meteor AHloubětín
02.09.2015st17:30SK Meteor B : PSK Union BMeteor
02.09.2015st19:30SK Žižkov B : TJ Astra ZM AŽižkov 1/4
03.09.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Konstruktiva CKobylisy
03.09.2015čt17:30Uhelné sklady A : KK Slavoj CZvon
03.09.2015čt17:30VŠTJ FS A : KK Slavia BŽižkov 3/4
04.09.201517:30TJ Sokol Rudná A : TJ Praga ARudná
2. kolo
08.09.2015út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Admira AMeteor
08.09.2015út17:30KK Slavia B : SK Žižkov BEden 1/2
09.09.2015st17:30SK Meteor B : PSK Union CMeteor
09.09.2015st18:00TJ Praga A : Uhelné sklady AKarlov
10.09.2015čt17:30PSK Union B : KK Konstruktiva CUnion 3/4
10.09.2015čt17:30KK Slavoj C : VŠTJ FS AŽižkov 1/2
10.09.2015čt17:30SC Radotín A : TJ Sokol Rudná ARadotín
11.09.201517:30TJ Astra ZM A : KK Dopr. podniky AZahr. město
3. kolo
16.09.2015st17:00PSK Union C : PSK Union BUnion 1/2
16.09.2015st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavia BHloubětín
16.09.2015st19:30SK Žižkov B : KK Slavoj CŽižkov 1/4
17.09.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Astra ZM AKobylisy
17.09.2015čt17:30Uhelné sklady A : SC Radotín AZvon
17.09.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Praga AŽižkov 3/4
17.09.2015čt19:30KK Konstruktiva C : SK Meteor ABraník 1/4
18.09.201517:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor BRudná
4. kolo
22.09.2015út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Admira AEden 1/2
23.09.2015st17:00PSK Union C : TJ Sokol Rudná AUnion 1/2
23.09.2015st17:30SK Meteor B : Uhelné sklady AMeteor
23.09.2015st18:00TJ Praga A : SK Žižkov BKarlov
24.09.2015čt17:30PSK Union B : SK Meteor AUnion 3/4
24.09.2015čt17:30KK Slavoj C : KK Dopr. podniky AŽižkov 1/2
24.09.2015čt17:30SC Radotín A : VŠTJ FS ARadotín
25.09.201517:30TJ Astra ZM A : KK Konstruktiva CZahr. město
5. kolo
29.09.2015út17:00SK Meteor A : TJ Astra ZM AMeteor
30.09.2015st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Praga AHloubětín
30.09.2015st19:30SK Žižkov B : SC Radotín AŽižkov 1/4
01.10.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Slavoj CKobylisy
01.10.2015čt17:30Uhelné sklady A : PSK Union CZvon
01.10.2015čt17:30VŠTJ FS A : SK Meteor BŽižkov 3/4
01.10.2015čt19:30KK Konstruktiva C : KK Slavia BBraník 1/4
02.10.201517:30TJ Sokol Rudná A : PSK Union BRudná
6. kolo
06.10.2015út17:30KK Slavia B : SK Meteor AEden 1/2
07.10.2015st17:00PSK Union C : VŠTJ FS AUnion 1/2
07.10.2015st17:30SK Meteor B : SK Žižkov BMeteor
07.10.2015st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Admira AKarlov
08.10.2015čt17:30PSK Union B : TJ Astra ZM AUnion 3/4
08.10.2015čt17:30KK Slavoj C : KK Konstruktiva CŽižkov 1/2
08.10.2015čt17:30SC Radotín A : KK Dopr. podniky ARadotín
09.10.201517:30TJ Sokol Rudná A : Uhelné sklady ARudná
7. kolo
13.10.2015út17:00SK Meteor A : KK Slavoj CMeteor
14.10.2015st17:00KK Dopr. podniky A : SK Meteor BHloubětín
14.10.2015st19:30SK Žižkov B : PSK Union CŽižkov 1/4
15.10.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : SC Radotín AKobylisy
15.10.2015čt17:30Uhelné sklady A : PSK Union BZvon
15.10.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Sokol Rudná AŽižkov 3/4
15.10.2015čt19:30KK Konstruktiva C : TJ Praga ABraník 1/4
16.10.201517:30TJ Astra ZM A : KK Slavia BZahr. město
8. kolo
21.10.2015st17:00PSK Union C : KK Dopr. podniky AUnion 1/2
21.10.2015st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Admira AMeteor
21.10.2015st18:00TJ Praga A : SK Meteor AKarlov
22.10.2015čt17:30PSK Union B : KK Slavia BUnion 3/4
22.10.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Astra ZM AŽižkov 1/2
22.10.2015čt17:30SC Radotín A : KK Konstruktiva CRadotín
22.10.2015čt17:30Uhelné sklady A : VŠTJ FS AZvon
23.10.201517:30TJ Sokol Rudná A : SK Žižkov BRudná
9. kolo
27.10.2015út17:00SK Meteor A : SC Radotín AMeteor
27.10.2015út17:30KK Slavia B : KK Slavoj CEden 1/2
28.10.2015st17:00KK Dopr. podniky A : Sokol Rudná svátekHloubětín
28.10.2015st19:30SK Žižkov B : SK Uhelné sklady svátekŽižkov 1/4
29.10.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : PSK Union CKobylisy
29.10.2015čt17:30VŠTJ FS A : PSK Union BŽižkov 3/4
29.10.2015čt19:30KK Konstruktiva C : SK Meteor BBraník 1/4
30.10.201517:30TJ Astra ZM A : TJ Praga AZahr. město
10. kolo
04.11.2015st17:00PSK Union C : KK Konstruktiva CUnion 1/2
04.11.2015st17:30SK Meteor B : SK Meteor AMeteor
04.11.2015st18:00TJ Praga A : KK Slavia BKarlov
05.11.2015čt17:30PSK Union B : KK Slavoj CUnion 3/4
05.11.2015čt17:30SC Radotín A : TJ Astra ZM ARadotín
05.11.2015čt17:30Uhelné sklady A : KK Dopr. podniky AZvon
05.11.2015čt17:30VŠTJ FS A : SK Žižkov BŽižkov 3/4
06.11.201517:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Admira ARudná
11. kolo
10.11.2015út17:00SK Meteor A : PSK Union CMeteor
10.11.2015út17:30KK Slavia B : SC Radotín AEden 1/2
11.11.2015st17:00KK Dopr. podniky A : VŠTJ FS AHloubětín
11.11.2015st19:30SK Žižkov B : PSK Union BŽižkov 1/4
12.11.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : Uhelné sklady AKobylisy
12.11.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Praga AŽižkov 1/2
12.11.2015čt19:30KK Konstruktiva C : TJ Sokol Rudná ABraník 1/4
13.11.201517:30TJ Astra ZM A : SK Meteor BZahr. město
12. kolo
18.11.2015st17:00PSK Union C : TJ Astra ZM AUnion 1/2
18.11.2015st17:30SK Meteor B : KK Slavia BMeteor
18.11.2015st19:30SK Žižkov B : KK Dopr. podniky AŽižkov 1/4
19.11.2015čt17:30PSK Union B : TJ Praga AUnion 3/4
19.11.2015čt17:30SC Radotín A : KK Slavoj CRadotín
19.11.2015čt17:30Uhelné sklady A : KK Konstruktiva CZvon
19.11.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Sokol Admira AŽižkov 3/4
20.11.201517:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor ARudná
13. kolo
24.11.2015út17:00SK Meteor A : Uhelné sklady AMeteor
24.11.2015út17:30KK Slavia B : PSK Union CEden 1/2
25.11.2015st17:00KK Dopr. podniky A : PSK Union BHloubětín
25.11.2015st18:00TJ Praga A : SC Radotín AKarlov
26.11.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : SK Žižkov BKobylisy
26.11.2015čt17:30KK Slavoj C : SK Meteor BŽižkov 1/2
26.11.2015čt19:30KK Konstruktiva C : VŠTJ FS ABraník 1/4
27.11.201517:30TJ Astra ZM A : TJ Sokol Rudná AZahr. město
14. kolo
02.12.2015st17:00PSK Union C : KK Slavoj CUnion 1/2
02.12.2015st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Admira AHloubětín
02.12.2015st17:30SK Meteor B : TJ Praga AMeteor
02.12.2015st19:30SK Žižkov B : KK Konstruktiva CŽižkov 1/4
03.12.2015čt17:30PSK Union B : SC Radotín AUnion 3/4
03.12.2015čt17:30Uhelné sklady A : TJ Astra ZM AZvon
03.12.2015čt17:30VŠTJ FS A : SK Meteor AŽižkov 3/4
04.12.201517:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavia BRudná
15. kolo
08.12.2015út17:00SK Meteor A : SK Žižkov BMeteor
08.12.2015út17:30KK Slavia B : Uhelné sklady AEden 1/2
09.12.2015st18:00TJ Praga A : PSK Union CKarlov
10.12.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : PSK Union BKobylisy
10.12.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná AŽižkov 1/2
10.12.2015čt17:30SC Radotín A : SK Meteor BRadotín
10.12.2015čt19:30KK Konstruktiva C : KK Dopr. podniky ABraník 1/4
11.12.201517:30TJ Astra ZM A : VŠTJ FS AZahr. město
16. kolo
12.01.2016út17:00SK Meteor A : KK Dopr. podniky AMeteor
12.01.2016út17:30KK Slavia B : VŠTJ FS AEden 1/2
13.01.2016st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Rudná AKarlov
14.01.2016čt17:30PSK Union B : SK Meteor BUnion 3/4
14.01.2016čt17:30SC Radotín A : PSK Union CRadotín
14.01.2016čt17:30KK Slavoj C : Uhelné sklady AŽižkov 1/2
14.01.2016čt19:30KK Konstruktiva C : TJ Sokol Admira ABraník 1/4
15.01.201617:30TJ Astra ZM A : SK Žižkov BZahr. město
17. kolo
20.01.2016st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Astra ZM AHloubětín
20.01.2016st17:00PSK Union C : SK Meteor BUnion 1/2
20.01.2016st19:30SK Žižkov B : KK Slavia BŽižkov 1/4
21.01.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : SK Meteor AKobylisy
21.01.2016čt17:30VŠTJ FS A : KK Slavoj CŽižkov 3/4
21.01.2016čt17:30Uhelné sklady A : TJ Praga AZvon
21.01.2016čt19:30KK Konstruktiva C : PSK Union BBraník 1/4
22.01.201617:30TJ Sokol Rudná A : SC Radotín ARudná
18. kolo
02.02.2016út17:00SK Meteor A : KK Konstruktiva CMeteor
02.02.2016út17:30KK Slavia B : KK Dopr. podniky AEden 1/2
03.02.2016st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Rudná AMeteor
03.02.2016st18:00TJ Praga A : VŠTJ FS AKarlov
04.02.2016čt17:30PSK Union B : PSK Union CUnion 3/4
04.02.2016čt17:30SC Radotín A : Uhelné sklady ARadotín
04.02.2016čt17:30KK Slavoj C : SK Žižkov BŽižkov 1/2
05.02.201617:30TJ Astra ZM A : TJ Sokol Admira AZahr. město
19. kolo
09.02.2016út17:00SK Meteor A : PSK Union BMeteor
10.02.2016st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavoj CHloubětín
10.02.2016st19:30SK Žižkov B : TJ Praga AŽižkov 1/4
11.02.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Slavia BKobylisy
11.02.2016čt17:30VŠTJ FS A : SC Radotín AŽižkov 3/4
11.02.2016čt17:30Uhelné sklady A : SK Meteor BZvon
11.02.2016čt19:30KK Konstruktiva C : TJ Astra ZM ABraník 1/4
12.02.201617:30TJ Sokol Rudná A : PSK Union CRudná
20. kolo
23.02.2016út17:30KK Slavia B : KK Konstruktiva CEden 1/2
24.02.2016st17:00PSK Union C : Uhelné sklady AUnion 1/2
24.02.2016st17:30SK Meteor B : VŠTJ FS AMeteor
24.02.2016st18:00TJ Praga A : KK Dopr. podniky AKarlov
25.02.2016čt17:30PSK Union B : TJ Sokol Rudná AUnion 3/4
25.02.2016čt17:30SC Radotín A : SK Žižkov BRadotín
25.02.2016čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Admira AŽižkov 1/2
26.02.201617:30TJ Astra ZM A : SK Meteor AZahr. město
21. kolo
01.03.2016út17:00SK Meteor A : KK Slavia BMeteor
02.03.2016st17:00KK Dopr. podniky A : SC Radotín AHloubětín
02.03.2016st19:30SK Žižkov B : SK Meteor BŽižkov 1/4
03.03.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Praga AKobylisy
03.03.2016čt17:30VŠTJ FS A : PSK Union CŽižkov 3/4
03.03.2016čt17:30Uhelné sklady A : TJ Sokol Rudná AZvon
03.03.2016čt19:30KK Konstruktiva C : KK Slavoj CBraník 1/4
04.03.201617:30TJ Astra ZM A : PSK Union BZahr. město
22. kolo
08.03.2016út17:30KK Slavia B : TJ Astra ZM AEden 1/2
09.03.2016st17:00PSK Union C : SK Žižkov BUnion 1/2
09.03.2016st17:30SK Meteor B : KK Dopr. podniky AMeteor
09.03.2016st18:00TJ Praga A : KK Konstruktiva CKarlov
10.03.2016čt17:30PSK Union B : Uhelné sklady AUnion 3/4
10.03.2016čt17:30SC Radotín A : TJ Sokol Admira ARadotín
10.03.2016čt17:30KK Slavoj C : SK Meteor AŽižkov 1/2
11.03.201617:30TJ Sokol Rudná A : VŠTJ FS ARudná
23. kolo
15.03.2016út17:00SK Meteor A : TJ Praga AMeteor
15.03.2016út17:30KK Slavia B : PSK Union BEden 1/2
16.03.2016st17:00KK Dopr. podniky A : PSK Union CHloubětín
16.03.2016st19:30SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná AŽižkov 1/4
17.03.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : SK Meteor BKobylisy
17.03.2016čt17:30VŠTJ FS A : Uhelné sklady AŽižkov 3/4
17.03.2016čt19:30KK Konstruktiva C : SC Radotín ABraník 1/4
18.03.201617:30TJ Astra ZM A : KK Slavoj CZahr. město
24. kolo
23.03.2016st17:00PSK Union C : TJ Sokol Admira AUnion 1/2
23.03.2016st17:30SK Meteor B : KK Konstruktiva CMeteor
23.03.2016st18:00TJ Praga A : TJ Astra ZM AKarlov
24.03.2016čt17:30PSK Union B : VŠTJ FS AUnion 3/4
24.03.2016čt17:30Uhelné sklady A : SK Žižkov BZvon
24.03.2016čt17:30SC Radotín A : SK Meteor ARadotín
24.03.2016čt17:30KK Slavoj C : KK Slavia BŽižkov 1/2
25.03.201617:30TJ Sokol Rudná A : KK Dopr. podniky ARudná
25. kolo
29.03.2016út17:00SK Meteor A : SK Meteor BMeteor
29.03.2016út17:30KK Slavia B : TJ Praga AEden 1/2
30.03.2016st17:00KK Dopr. podniky A : Uhelné sklady AHloubětín
30.03.2016st19:30SK Žižkov B : VŠTJ FS AŽižkov 1/4
31.03.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Rudná AKobylisy
31.03.2016čt17:30KK Slavoj C : PSK Union BŽižkov 1/2
31.03.2016čt19:30KK Konstruktiva C : PSK Union CBraník 1/4
01.04.201617:30TJ Astra ZM A : SC Radotín AZahr. město
26. kolo
06.04.2016st17:00PSK Union C : SK Meteor AUnion 1/2
06.04.2016st17:30SK Meteor B : TJ Astra ZM AMeteor
06.04.2016st18:00TJ Praga A : KK Slavoj CKarlov
07.04.2016čt17:30PSK Union B : SK Žižkov BUnion 3/4
07.04.2016čt17:30VŠTJ FS A : KK Dopr. podniky AŽižkov 3/4
07.04.2016čt17:30Uhelné sklady A : TJ Sokol Admira AZvon
07.04.2016čt17:30SC Radotín A : KK Slavia BRadotín
08.04.201617:30TJ Sokol Rudná A : KK Konstruktiva CRudná
27. kolo
12.04.2016út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Rudná AMeteor
12.04.2016út17:30KK Slavia B : SK Meteor BEden 1/2
13.04.2016st17:00KK Dopr. podniky A : SK Žižkov BHloubětín
13.04.2016st18:00TJ Praga A : PSK Union BKarlov
14.04.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : VŠTJ FS AKobylisy
14.04.2016čt17:30KK Slavoj C : SC Radotín AŽižkov 1/2
14.04.2016čt19:30KK Konstruktiva C : Uhelné sklady ABraník 1/4
15.04.201617:30TJ Astra ZM A : PSK Union CZahr. město
28. kolo
20.04.2016st17:00PSK Union C : KK Slavia BUnion 1/2
20.04.2016st17:30SK Meteor B : KK Slavoj CMeteor
20.04.2016st19:30SK Žižkov B : TJ Sokol Admira AŽižkov 1/4
21.04.2016čt17:30PSK Union B : KK Dopr. podniky AUnion 3/4
21.04.2016čt17:30VŠTJ FS A : KK Konstruktiva CŽižkov 3/4
21.04.2016čt17:30Uhelné sklady A : SK Meteor AZvon
21.04.2016čt17:30SC Radotín A : TJ Praga ARadotín
22.04.201617:30TJ Sokol Rudná A : TJ Astra ZM ARudná
29. kolo
27.01.2016st18:00TJ Praga A : SK Meteor BKarlov
26.04.2016út17:00SK Meteor A : VŠTJ FS AMeteor
26.04.2016út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Rudná AEden 1/2
28.04.2016čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Dopr. podniky AKobylisy
28.04.2016čt17:30SC Radotín A : PSK Union BRadotín
28.04.2016čt17:30KK Slavoj C : PSK Union CŽižkov 1/2
28.04.2016čt19:30KK Konstruktiva C : SK Žižkov BBraník 1/4
29.04.201617:30TJ Astra ZM A : Uhelné sklady AZahr. město
30. kolo
17.02.2016st18:00SK Žižkov B : SK Meteor AŽižkov 1/4
04.05.2016st17:00KK Dopr. podniky A : KK Konstruktiva CHloubětín
04.05.2016st17:00PSK Union C : TJ Praga AUnion 1/2
04.05.2016st17:30SK Meteor B : SC Radotín AMeteor
05.05.2016čt17:30PSK Union B : TJ Sokol Admira AUnion 3/4
05.05.2016čt17:30VŠTJ FS A : TJ Astra ZM AŽižkov 3/4
05.05.2016čt17:30Uhelné sklady A : KK Slavia BZvon
06.05.201617:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavoj CRudná


© 2012-19 SK Meteor Praha.