Rozlosování 2012 - 13


1. kolo
03.09.2012po17:30SK Rapid A : TJ Velké Popovice A
04.09.2012út17:30KK Slavia A : VŠTJ FS A
05.09.2012st18:00S. Vršovice B : TJ Praga
06.09.2012čt19:30KK Konstruktiva D : SK Meteor A
06.09.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : Uhelné sklady B
06.09.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : KK Slavoj C
07.09.201217:30TJ Sokol Rudná B : SK Meteor B
2. kolo
11.09.2012út17:00SK Meteor A : SK Rapid A
12.09.2012st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná A
12.09.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : KK Konstruktiva D
13.09.2012čt18:00TJ Praga A : SK Meteor B
13.09.2012čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná B
13.09.2012čt18:00VŠTJ FS A : TJ Sokol Admira A
13.09.2012čt17:30Uhelné sklady B : KK Slavia A
3. kolo
17.09.2012po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Vršovice B
18.09.2012út17:30KK Slavia A : TJ Velké Popovice A
19.09.2012st17:30SK Meteor B : KK Slavoj C
20.09.2012čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Praga A
20.09.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor A
20.09.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : Uhelné sklady B
21.09.201217:30TJ Sokol Rudná B : VŠTJ FS A
4. kolo
25.09.2012út17:00SK Meteor A : KK Slavia A
26.09.2012st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira A
26.09.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Rudná A
27.09.2012čt18:00TJ Praga A : KK Slavoj C
27.09.2012čt18:00VŠTJ FS A : SK Meteor B
27.09.2012čt17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Rudná B
27.09.2012čt19:30KK Konstruktiva D : SK Rapid A
5. kolo
01.10.2012po17:30SK Rapid A : TJ Praga A
02.10.2012út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Vršovice B
03.10.2012st17:30SK Meteor B : Uhelné sklady B
04.10.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : KK Konstruktiva D
04.10.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : SK Meteor A
04.10.2012čt17:30KK Slavoj C : VŠTJ FS A
05.10.201217:30TJ Sokol Rudná B : TJ Velké Popovice A
6. kolo
08.10.2012po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Rudná A
09.10.2012út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Rudná B
10.10.2012st17:30TJ Velké Popovice A : SK Meteor B
10.10.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Admira A
11.10.2012čt18:00TJ Praga A : VŠTJ FS A
11.10.2012čt17:30Uhelné sklady B : KK Slavoj C
11.10.2012čt19:30KK Konstruktiva D : KK Slavia A
7. kolo
16.10.2012út17:30KK Slavia A : SK Rapid A
17.10.2012st17:30SK Meteor B : SK Meteor A
18.10.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : TJ Praga A
18.10.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : KK Konstruktiva D
18.10.2012čt17:30KK Slavoj C : TJ Velké Popovice A
18.10.2012čt18:00VŠTJ FS A : Uhelné sklady B
19.10.201217:30TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Vršovice B
8. kolo
22.10.2012po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Admira A
23.10.2012út17:00SK Meteor A : KK Slavoj C
24.10.2012st17:30TJ Velké Popovice A : VŠTJ FS A
24.10.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : SK Meteor B
25.10.2012čt18:00TJ Praga A : Uhelné sklady B
25.10.2012čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Rudná B
25.10.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavia A
9. kolo
30.10.2012út17:30KK Slavia A : TJ Praga A
31.10.2012st17:30SK Meteor B : KK Konstruktiva D
01.11.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Rudná A
01.11.2012čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Vršovice B
01.11.2012čt18:00VŠTJ FS A : SK Meteor A
01.11.2012čt17:30Uhelné sklady B : TJ Velké Popovice A
02.11.201217:30TJ Sokol Rudná B : SK Rapid A
10. kolo
05.11.2012po17:30SK Rapid A : SK Meteor B
06.11.2012út17:00SK Meteor A : Uhelné sklady B
06.11.2012út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Admira A
07.11.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : VŠTJ FS A
08.11.2012čt18:00TJ Praga A : TJ Velké Popovice A
08.11.2012čt19:30KK Konstruktiva D : KK Slavoj C
08.11.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Rudná B
11. kolo
14.11.2012st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Rudná A
14.11.2012st17:30TJ Velké Popovice A : SK Meteor A
15.11.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : TJ Praga A
15.11.2012čt17:30KK Slavoj C : SK Rapid A
15.11.2012čt18:00VŠTJ FS A : KK Konstruktiva D
15.11.2012čt17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Vršovice B
16.11.201217:30TJ Sokol Rudná B : KK Slavia A
12. kolo
19.11.2012po17:30SK Rapid A : VŠTJ FS A
20.11.2012út17:30KK Slavia A : SK Meteor B
21.11.2012st18:00TJ Sokol Vršovice B : TJ Velké Popovice A
22.11.2012čt18:00TJ Praga A : SK Meteor A
22.11.2012čt19:30KK Konstruktiva D : Uhelné sklady B
22.11.2012čt17:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavoj C
22.11.2012čt17:30TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Rudná B
13. kolo
27.11.2012út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Vršovice B
28.11.2012st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Admira A
28.11.2012st17:30TJ Velké Popovice A : KK Konstruktiva D
29.11.2012čt17:30KK Slavoj C : KK Slavia A
29.11.2012čt18:00VŠTJ FS A : TJ Sokol Rudná A
29.11.2012čt17:30Uhelné sklady B : SK Rapid A
30.11.201217:30TJ Sokol Rudná B : TJ Praga A
14. kolo
30.01.2013st17:30TJ Velké Popovice A : SK Rapid A
30.01.2013st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Rudná B
31.01.2013čt18:00TJ Praga A : TJ Sokol Vršovice B
31.01.2013čt17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Rudná A
31.01.2013čt18:00VŠTJ FS A : KK Slavia A
31.01.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Admira A
10.03.2013po17:00SK Meteor A : KK Konstruktiva D
15. kolo
04.02.2013po17:30SK Rapid A : SK Meteor A
05.02.2013út17:30KK Slavia A : Uhelné sklady B
06.02.2013st17:30SK Meteor B : TJ Praga A
07.02.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : VŠTJ FS A
07.02.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : TJ Velké Popovice A
07.02.2013čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Vršovice B
08.02.201317:30TJ Sokol Rudná B : KK Slavoj C
16. kolo
19.02.2013út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Rudná A
20.02.2013st18:00TJ Sokol Vršovice B : SK Rapid A
20.02.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavia A
21.02.2013čt18:00TJ Praga A : KK Konstruktiva D
21.02.2013čt17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Admira A
21.02.2013čt18:00VŠTJ FS A : TJ Sokol Rudná B
11.03.2013po17:30KK Slavoj C : SK Meteor B
17. kolo
25.02.2013po17:30SK Rapid A : KK Konstruktiva D
26.02.2013út17:30KK Slavia A : SK Meteor A
27.02.2013st17:30SK Meteor B : VŠTJ FS A
28.02.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Praga A
28.02.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : TJ Velké Popovice A
28.02.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Vršovice B
01.03.201317:30TJ Sokol Rudná B : Uhelné sklady B
18. kolo
05.03.2013út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Admira A
06.03.2013st18:00TJ Sokol Vršovice B : KK Slavia A
06.03.2013st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná B
07.03.2013čt18:00TJ Praga A : SK Rapid A
07.03.2013čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Rudná A
07.03.2013čt17:30Uhelné sklady B : SK Meteor B
07.03.2013čt18:00VŠTJ FS A : KK Slavoj C
19. kolo
12.03.2013út17:30KK Slavia A : KK Konstruktiva D
13.03.2013st17:30SK Meteor B : TJ Velké Popovice A
14.03.2013čt18:00VŠTJ FS A : TJ Praga A
14.03.2013čt17:30KK Slavoj C : Uhelné sklady B
14.03.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Vršovice B
14.03.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : SK Rapid A
15.03.201317:30TJ Sokol Rudná B : SK Meteor A
20. kolo
18.03.2013po17:30SK Rapid A : KK Slavia A
19.03.2013út17:00SK Meteor A : SK Meteor B
20.03.2013st18:00TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Rudná B
20.03.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavoj C
21.03.2013čt18:00TJ Praga A : TJ Sokol Rudná A
21.03.2013čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Admira A
21.03.2013čt17:30Uhelné sklady B : VŠTJ FS A
21. kolo
26.03.2013út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Rudná A
27.03.2013st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Vršovice B
28.03.2013čt17:30Uhelné sklady B : TJ Praga A
28.03.2013čt18:00VŠTJ FS A : TJ Velké Popovice A
28.03.2013čt17:30KK Slavoj C : SK Meteor A
28.03.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : SK Rapid A
29.03.201317:30TJ Sokol Rudná B : KK Konstruktiva D
22. kolo
01.04.2013po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Rudná B
02.04.2013út17:00SK Meteor A : VŠTJ FS A
03.04.2013st18:00TJ Sokol Vršovice B : KK Slavoj C
03.04.2013st17:30TJ Velké Popovice A : Uhelné sklady B
04.04.2013čt18:00TJ Praga A : KK Slavia A
04.04.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Admira A
04.04.2013čt19:30KK Konstruktiva D : SK Meteor B
23. kolo
10.04.2013st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Praga A
10.04.2013st17:30SK Meteor B : SK Rapid A
11.04.2013čt17:30Uhelné sklady B : SK Meteor A
11.04.2013čt18:00VŠTJ FS A : TJ Sokol Vršovice B
11.04.2013čt17:30KK Slavoj C : KK Konstruktiva D
11.04.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : KK Slavia A
12.04.201317:30TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Rudná A
24. kolo
15.04.2013po17:30SK Rapid A : KK Slavoj C
16.04.2013út17:30KK Slavia A : TJ Sokol Rudná B
16.04.2013út17:00SK Meteor A : TJ Velké Popovice A
17.04.2013st18:00TJ Sokol Vršovice B : Uhelné sklady B
18.04.2013čt18:00TJ Praga A : TJ Sokol Admira A
18.04.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor B
18.04.2013čt19:30KK Konstruktiva D : VŠTJ FS A
25. kolo
23.04.2013út17:00SK Meteor A : TJ Praga A
24.04.2013st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Vršovice B
24.04.2013st17:30SK Meteor B : KK Slavia A
25.04.2013čt17:30Uhelné sklady B : KK Konstruktiva D
25.04.2013čt18:00VŠTJ FS A : SK Rapid A
25.04.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná A
26.04.201317:30TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Admira A
26. kolo
12.02.2013út18:00TJ Sokol Vršovice B : SK Meteor A
29.04.2013po17:30SK Rapid A : Uhelné sklady B
30.04.2013út17:30KK Slavia A : KK Slavoj C
02.05.2013čt18:00TJ Praga A : TJ Sokol Rudná B
02.05.2013čt17:30TJ Sokol Admira A : SK Meteor B
02.05.2013čt17:30TJ Sokol Rudná A : VŠTJ FS A
02.05.2013čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Velké Popovice A


© 2012-19 SK Meteor Praha.