Rozlosování 2014 - 15


1. kolo
02.09.2014út17:00SK Meteor A : SK Meteor B
03.09.2014st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Rudná A
04.09.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Slavia B
04.09.2014čt17:30VŠTJ FS A : KK Dopr. podniky A
04.09.2014čt19:30KK Konstruktiva D : Uhelné sklady A
04.09.2014čt17:30PSK Union B : KK Slavoj B
05.09.201417:30TJ Astra ZM A : SK Žižkov B
13.10.2014st17:30TJ Sokol Rudná B : SC Radotín A
2. kolo
09.09.2014út17:30KK Slavia B : KK Slavoj B
10.09.2014st19:30SK Žižkov B : KK Konstruktiva D
10.09.2014st17:30SK Meteor B : TJ Astra ZM A
11.09.2014čt17:30Uhelné sklady A : TJ Sokol Rudná B
11.09.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Praga A
29.09.201417:30TJ Sokol Rudná A : VŠTJ FS A
03.11.2014čt17:30SC Radotín A : PSK Union B
24.11.2014po17:00KK Dopr. podniky A : SK Meteor A
3. kolo
16.09.2014út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Rudná A
17.09.2014st18:00TJ Praga A : KK Slavia B
18.09.2014čt17:30VŠTJ FS A : TJ Sokol Admira A
18.09.2014čt19:30KK Konstruktiva D : SK Meteor B
18.09.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : SK Žižkov B
18.09.2014čt17:30PSK Union B : Uhelné sklady A
19.09.201417:30TJ Astra ZM A : KK Dopr. podniky A
19.09.201417:30KK Slavoj B : SC Radotín A
4. kolo
22.09.2014po17:00TJ Sokol Admira A : SK Meteor A
23.09.2014út17:30KK Slavia B : SC Radotín A
24.09.2014st19:30SK Žižkov B : PSK Union B
24.09.2014st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Rudná B
24.09.2014st17:00KK Dopr. podniky A : KK Konstruktiva D
24.09.2014st18:00TJ Praga A : VŠTJ FS A
25.09.2014čt17:30Uhelné sklady A : KK Slavoj B
26.09.201417:30TJ Sokol Rudná A : TJ Astra ZM A
5. kolo
30.09.2014út17:00SK Meteor A : TJ Praga A
02.10.2014čt17:30VŠTJ FS A : KK Slavia B
02.10.2014čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Rudná A
02.10.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : KK Dopr. podniky A
02.10.2014čt17:30PSK Union B : SK Meteor B
02.10.2014čt17:30SC Radotín A : Uhelné sklady A
03.10.201417:30TJ Astra ZM A : TJ Sokol Admira A
03.10.201417:30KK Slavoj B : SK Žižkov B
6. kolo
07.10.2014út17:30KK Slavia B : Uhelné sklady A
08.10.2014st19:30SK Žižkov B : SC Radotín A
08.10.2014st17:30SK Meteor B : KK Slavoj B
08.10.2014st17:00KK Dopr. podniky A : PSK Union B
08.10.2014st18:00TJ Praga A : TJ Astra ZM A
09.10.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Konstruktiva D
09.10.2014čt17:30VŠTJ FS A : SK Meteor A
10.10.201417:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Rudná B
7. kolo
14.10.2014út17:00SK Meteor A : KK Slavia B
16.10.2014čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Praga A
16.10.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Admira A
16.10.2014čt17:30PSK Union B : TJ Sokol Rudná A
16.10.2014čt17:30SC Radotín A : SK Meteor B
16.10.2014čt17:30Uhelné sklady A : SK Žižkov B
17.10.201417:30TJ Astra ZM A : VŠTJ FS A
17.10.201417:30KK Slavoj B : KK Dopr. podniky A
8. kolo
21.10.2014út17:30KK Slavia B : SK Žižkov B
21.10.2014út17:00SK Meteor A : TJ Astra ZM A
22.10.2014st17:30SK Meteor B : Uhelné sklady A
22.10.2014st17:00KK Dopr. podniky A : SC Radotín A
22.10.2014st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Rudná B
23.10.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : PSK Union B
23.10.2014čt17:30VŠTJ FS A : KK Konstruktiva D
24.10.201417:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavoj B
9. kolo
29.10.2014st19:30SK Žižkov B : SK Meteor B
30.10.2014čt19:30KK Konstruktiva D : SK Meteor A
30.10.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : VŠTJ FS A
30.10.2014čt17:30PSK Union B : TJ Praga A
30.10.2014čt17:30SC Radotín A : TJ Sokol Rudná A
30.10.2014čt17:30Uhelné sklady A : KK Dopr. podniky A
31.10.201417:30TJ Astra ZM A : KK Slavia B
31.10.201417:30KK Slavoj B : TJ Sokol Admira A
10. kolo
04.11.2014út17:30KK Slavia B : SK Meteor B
04.11.2014út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Rudná B
05.11.2014st17:00KK Dopr. podniky A : SK Žižkov B
05.11.2014st18:00TJ Praga A : KK Slavoj B
06.11.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : SC Radotín A
06.11.2014čt17:30VŠTJ FS A : PSK Union B
07.11.201417:30TJ Sokol Rudná A : Uhelné sklady A
07.11.201417:30TJ Astra ZM A : KK Konstruktiva D
11. kolo
10.11.2014po17:30PSK Union B : SK Meteor A
12.11.2014st19:30SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná A
12.11.2014st17:30SK Meteor B : KK Dopr. podniky A
13.11.2014čt19:30KK Konstruktiva D : KK Slavia B
13.11.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : TJ Astra ZM A
13.11.2014čt17:30SC Radotín A : TJ Praga A
13.11.2014čt17:30Uhelné sklady A : TJ Sokol Admira A
14.11.201417:30KK Slavoj B : VŠTJ FS A
12. kolo
18.11.2014út17:30KK Slavia B : KK Dopr. podniky A
18.11.2014út17:00SK Meteor A : KK Slavoj B
19.11.2014st18:00TJ Praga A : Uhelné sklady A
20.11.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : SK Žižkov B
20.11.2014čt17:30VŠTJ FS A : SC Radotín A
20.11.2014čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Rudná B
21.11.201417:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor B
21.11.201417:30TJ Astra ZM A : PSK Union B
13. kolo
26.11.2014st19:30SK Žižkov B : TJ Praga A
26.11.2014st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Admira A
26.11.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná A
27.11.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : KK Slavia B
27.11.2014čt17:30PSK Union B : KK Konstruktiva D
27.11.2014čt17:30SC Radotín A : SK Meteor A
27.11.2014čt17:30Uhelné sklady A : VŠTJ FS A
28.11.201417:30KK Slavoj B : TJ Astra ZM A
14. kolo
02.12.2014út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Rudná A
02.12.2014út17:00SK Meteor A : Uhelné sklady A
03.12.2014st18:00TJ Praga A : SK Meteor B
04.12.2014čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Dopr. podniky A
04.12.2014čt17:30VŠTJ FS A : SK Žižkov B
04.12.2014čt19:30KK Konstruktiva D : KK Slavoj B
04.12.2014čt17:30TJ Sokol Rudná B : PSK Union B
05.12.201417:30TJ Astra ZM A : SC Radotín A
15. kolo
10.12.2014st19:30SK Žižkov B : SK Meteor A
10.12.2014st17:30SK Meteor B : VŠTJ FS A
10.12.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Praga A
11.12.2014čt17:30PSK Union B : KK Slavia B
11.12.2014čt17:30SC Radotín A : KK Konstruktiva D
11.12.2014čt17:30Uhelné sklady A : TJ Astra ZM A
12.12.201417:30KK Slavoj B : TJ Sokol Rudná B
12.12.201417:30TJ Sokol Rudná A : TJ Sokol Admira A
16. kolo
13.01.2015út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Admira A
14.01.2015st17:00KK Dopr. podniky A : VŠTJ FS A
14.01.2015st17:30SK Meteor B : SK Meteor A
14.01.2015st19:30SK Žižkov B : TJ Astra ZM A
15.01.2015čt17:30Uhelné sklady A : KK Konstruktiva D
15.01.2015čt17:30SC Radotín A : TJ Sokol Rudná B
16.01.201517:30TJ Sokol Rudná A : TJ Praga A
13.02.201517:30KK Slavoj B : PSK Union B
17. kolo
27.01.2015út17:00SK Meteor A : KK Dopr. podniky A
28.01.2015st18:00TJ Praga A : TJ Sokol Admira A
29.01.2015čt17:30PSK Union B : SC Radotín A
29.01.2015čt17:30TJ Sokol Rudná B : Uhelné sklady A
29.01.2015čt19:30KK Konstruktiva D : SK Žižkov B
29.01.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Sokol Rudná A
30.01.201517:30KK Slavoj B : KK Slavia B
30.01.201517:30TJ Astra ZM A : SK Meteor B
18. kolo
03.02.2015út17:30KK Slavia B : TJ Praga A
04.02.2015st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Astra ZM A
04.02.2015st17:30SK Meteor B : KK Konstruktiva D
04.02.2015st19:30SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná B
05.02.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : VŠTJ FS A
05.02.2015čt17:30Uhelné sklady A : PSK Union B
05.02.2015čt17:30SC Radotín A : KK Slavoj B
06.02.201517:30TJ Sokol Rudná A : SK Meteor A
19. kolo
11.02.2015st17:30TJ Sokol Rudná B : SK Meteor B
17.02.2015út17:00SK Meteor A : TJ Sokol Admira A
19.02.2015čt17:30SC Radotín A : KK Slavia B
19.02.2015čt17:30PSK Union B : SK Žižkov B
19.02.2015čt19:30KK Konstruktiva D : KK Dopr. podniky A
19.02.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Praga A
20.02.201517:30KK Slavoj B : Uhelné sklady A
20.02.201517:30TJ Astra ZM A : TJ Sokol Rudná A
20. kolo
24.02.2015út17:30KK Slavia B : VŠTJ FS A
25.02.2015st18:00TJ Praga A : SK Meteor A
25.02.2015st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná B
25.02.2015st19:30SK Žižkov B : KK Slavoj B
26.02.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Astra ZM A
26.02.2015čt17:30Uhelné sklady A : SC Radotín A
27.02.201517:30TJ Sokol Rudná A : KK Konstruktiva D
30.03.2015po17:30SK Meteor B : PSK Union B
21. kolo
03.03.2015út17:00SK Meteor A : VŠTJ FS A
05.03.2015čt17:30Uhelné sklady A : KK Slavia B
05.03.2015čt17:30SC Radotín A : SK Žižkov B
05.03.2015čt17:30PSK Union B : KK Dopr. podniky A
05.03.2015čt17:30TJ Sokol Rudná B : TJ Sokol Rudná A
05.03.2015čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Sokol Admira A
06.03.201517:30KK Slavoj B : SK Meteor B
06.03.201517:30TJ Astra ZM A : TJ Praga A
22. kolo
10.03.2015út17:30KK Slavia B : SK Meteor A
11.03.2015st18:00TJ Praga A : KK Konstruktiva D
11.03.2015st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavoj B
11.03.2015st17:30SK Meteor B : SC Radotín A
11.03.2015st19:30SK Žižkov B : Uhelné sklady A
12.03.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Astra ZM A
12.03.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Rudná B
13.03.201517:30TJ Sokol Rudná A : PSK Union B
23. kolo
18.03.2015st19:30SK Žižkov B : KK Slavia B
19.03.2015čt17:30Uhelné sklady A : SK Meteor B
19.03.2015čt17:30SC Radotín A : KK Dopr. podniky A
19.03.2015čt17:30PSK Union B : TJ Sokol Admira A
19.03.2015čt17:30TJ Sokol Rudná B : TJ Praga A
19.03.2015čt19:30KK Konstruktiva D : VŠTJ FS A
20.03.201517:30KK Slavoj B : TJ Sokol Rudná A
20.03.201517:30TJ Astra ZM A : SK Meteor A
24. kolo
24.03.2015út17:30KK Slavia B : TJ Astra ZM A
24.03.2015út17:00SK Meteor A : KK Konstruktiva D
25.03.2015st18:00TJ Praga A : PSK Union B
25.03.2015st17:00KK Dopr. podniky A : Uhelné sklady A
25.03.2015st17:30SK Meteor B : SK Žižkov B
26.03.2015čt17:30VŠTJ FS A : TJ Sokol Rudná B
26.03.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : KK Slavoj B
27.03.201517:30TJ Sokol Rudná A : SC Radotín A
25. kolo
01.04.2015st17:30SK Meteor B : KK Slavia B
01.04.2015st19:30SK Žižkov B : KK Dopr. podniky A
02.04.2015čt17:30Uhelné sklady A : TJ Sokol Rudná A
02.04.2015čt17:30SC Radotín A : TJ Sokol Admira A
02.04.2015čt17:30PSK Union B : VŠTJ FS A
02.04.2015čt19:30KK Konstruktiva D : TJ Astra ZM A
03.04.201517:30KK Slavoj B : TJ Praga A
14.04.2015út17:30TJ Sokol Rudná B : SK Meteor A
26. kolo
07.04.2015út17:30KK Slavia B : KK Konstruktiva D
07.04.2015út17:00SK Meteor A : PSK Union B
08.04.2015st18:00TJ Praga A : SC Radotín A
08.04.2015st17:00KK Dopr. podniky A : SK Meteor B
09.04.2015čt17:30VŠTJ FS A : KK Slavoj B
09.04.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : Uhelné sklady A
10.04.201517:30TJ Astra ZM A : TJ Sokol Rudná B
10.04.201517:30TJ Sokol Rudná A : SK Žižkov B
27. kolo
15.04.2015st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavia B
15.04.2015st17:30SK Meteor B : TJ Sokol Rudná A
15.04.2015st19:30SK Žižkov B : TJ Sokol Admira A
16.04.2015čt17:30Uhelné sklady A : TJ Praga A
16.04.2015čt17:30SC Radotín A : VŠTJ FS A
16.04.2015čt17:30PSK Union B : TJ Astra ZM A
16.04.2015čt17:30TJ Sokol Rudná B : KK Konstruktiva D
17.04.201517:30KK Slavoj B : SK Meteor A
28. kolo
21.04.2015út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Rudná B
21.04.2015út17:00SK Meteor A : SC Radotín A
22.04.2015st18:00TJ Praga A : SK Žižkov B
23.04.2015čt19:30KK Konstruktiva D : PSK Union B
23.04.2015čt17:30VŠTJ FS A : Uhelné sklady A
23.04.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : SK Meteor B
24.04.201517:30TJ Astra ZM A : KK Slavoj B
24.04.201517:30TJ Sokol Rudná A : KK Dopr. podniky A
29. kolo
29.04.2015st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Admira A
29.04.2015st17:30SK Meteor B : TJ Praga A
29.04.2015st19:30SK Žižkov B : VŠTJ FS A
30.04.2015čt17:30Uhelné sklady A : SK Meteor A
30.04.2015čt17:30SC Radotín A : TJ Astra ZM A
30.04.2015čt17:30PSK Union B : TJ Sokol Rudná B
01.05.201517:30TJ Sokol Rudná A : KK Slavia B
01.05.201517:30KK Slavoj B : KK Konstruktiva D
30. kolo
05.05.2015út17:30KK Slavia B : PSK Union B
05.05.2015út17:00SK Meteor A : SK Žižkov B
06.05.2015st18:00TJ Praga A : KK Dopr. podniky A
07.05.2015čt17:30TJ Sokol Rudná B : KK Slavoj B
07.05.2015čt19:30KK Konstruktiva D : SC Radotín A
07.05.2015čt17:30VŠTJ FS A : SK Meteor B
07.05.2015čt17:00TJ Sokol Admira A : TJ Sokol Rudná A
08.05.201517:30TJ Astra ZM A : Uhelné sklady A


© 2012-19 SK Meteor Praha.