Rozlosování 2013 - 14


1. kolo
03.09.2013út17:30Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná D
03.09.2013út17:30KK Slavia B : SK Meteor C
03.09.2013út17:30TJ Sokol Admira B : PSK Union C
04.09.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Dopr. podniky B
05.09.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Radlice
05.09.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : KK Konstruktiva E
06.09.201317:30TJ Sokol Rudná C : KK Dopr. podniky A
2. kolo
09.09.2013po17:00SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná C
11.09.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : KK Slavia B
11.09.2013st17:30TJ Radlice : Uhelné sklady C
11.09.2013st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Velké Popovice A
12.09.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : KK Slavoj C
12.09.2013čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Admira B
12.09.2013čt17:30KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky B
3. kolo
17.09.2013út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná D
17.09.2013út17:00KK Dopr. podniky B : KK Dopr. podniky A
17.09.2013út17:30Uhelné sklady C : TJ Sokol Vršovice C
17.09.2013út17:30KK Slavia B : TJ Radlice
18.09.2013st17:30TJ Velké Popovice A : SK Žižkov B
19.09.2013čt17:30KK Slavoj C : KK Konstruktiva E
20.09.201317:30TJ Sokol Rudná C : PSK Union C
4. kolo
23.09.2013po17:00SK Žižkov B : KK Dopr. podniky B
25.09.2013st17:30PSK Union C : TJ Velké Popovice A
25.09.2013st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Admira B
26.09.2013čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Rudná C
26.09.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : KK Slavia B
26.09.2013čt17:30KK Slavoj C : Uhelné sklady C
26.09.2013čt17:30KK Konstruktiva E : KK Dopr. podniky A
5. kolo
01.10.2013út17:30Uhelné sklady C : KK Konstruktiva E
01.10.2013út17:30KK Slavia B : KK Slavoj C
01.10.2013út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Vršovice C
01.10.2013út17:00KK Dopr. podniky B : PSK Union C
02.10.2013st17:00KK Dopr. podniky A : SK Žižkov B
04.10.201317:30TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Rudná D
21.10.2013po17:30TJ Velké Popovice A : SK Meteor C
6. kolo
08.10.2013út17:30Uhelné sklady C : KK Slavia B
09.10.2013st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Rudná C
09.10.2013st17:30PSK Union C : KK Dopr. podniky A
09.10.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : TJ Velké Popovice A
10.10.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Admira B
10.10.2013čt17:30KK Konstruktiva E : SK Žižkov B
10.10.2013čt17:00SK Meteor C : KK Dopr. podniky B
7. kolo
14.10.2013po17:00SK Žižkov B : PSK Union C
15.10.2013út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Rudná D
15.10.2013út17:30KK Slavia B : KK Konstruktiva E
15.10.2013út17:30TJ Sokol Admira B : Uhelné sklady C
16.10.2013st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Radlice
16.10.2013st17:00KK Dopr. podniky A : SK Meteor C
18.10.201317:30TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Vršovice C
8. kolo
22.10.2013út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Admira B
23.10.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky A
23.10.2013st17:30TJ Radlice : KK Dopr. podniky B
24.10.2013čt17:00SK Meteor C : SK Žižkov B
24.10.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : TJ Velké Popovice A
24.10.2013čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná C
24.10.2013čt17:30KK Konstruktiva E : PSK Union C
9. kolo
28.10.2013po17:00SK Žižkov B : TJ Sokol Rudná D
29.10.2013út17:30TJ Sokol Admira B : KK Konstruktiva E
29.10.2013út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Vršovice C
30.10.2013st17:30PSK Union C : SK Meteor C
30.10.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavoj C
30.10.2013st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Radlice
01.11.201317:30TJ Sokol Rudná C : Uhelné sklady C
10. kolo
05.11.2013út17:30Uhelné sklady C : TJ Velké Popovice A
05.11.2013út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Rudná C
06.11.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : PSK Union C
06.11.2013st17:30TJ Radlice : SK Žižkov B
07.11.2013čt17:30KK Slavoj C : KK Dopr. podniky B
07.11.2013čt17:30KK Konstruktiva E : SK Meteor C
07.11.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky A
11. kolo
11.11.2013po17:00SK Žižkov B : TJ Sokol Vršovice C
12.11.2013út17:00KK Dopr. podniky B : Uhelné sklady C
13.11.2013st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavoj C
13.11.2013st17:30PSK Union C : TJ Radlice
13.11.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavia B
14.11.2013čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Rudná D
15.11.201317:30TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Admira B
12. kolo
19.11.2013út17:30Uhelné sklady C : KK Dopr. podniky A
19.11.2013út17:30KK Slavia B : KK Dopr. podniky B
19.11.2013út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Velké Popovice A
20.11.2013st17:30TJ Radlice : SK Meteor C
21.11.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : PSK Union C
21.11.2013čt17:30KK Slavoj C : SK Žižkov B
21.11.2013čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná D
13. kolo
25.11.2013po17:00SK Žižkov B : Uhelné sklady C
26.11.2013út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Admira B
27.11.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : TJ Radlice
27.11.2013st17:30PSK Union C : KK Slavoj C
27.11.2013st17:00KK Dopr. podniky A : KK Slavia B
28.11.2013čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Vršovice C
29.11.201317:30TJ Sokol Rudná C : KK Konstruktiva E
14. kolo
03.12.2013út17:30KK Slavia B : SK Žižkov B
03.12.2013út17:30TJ Sokol Admira B : KK Dopr. podniky A
03.12.2013út17:30Uhelné sklady C : PSK Union C
05.12.2013čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Radlice
05.12.2013čt17:30TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Rudná D
05.12.2013čt17:30KK Slavoj C : SK Meteor C
06.12.201317:30TJ Sokol Rudná C : TJ Velké Popovice A
15. kolo
09.12.2013po17:00SK Žižkov B : TJ Sokol Admira B
10.12.2013út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Sokol Rudná C
11.12.2013st17:30PSK Union C : KK Slavia B
11.12.2013st17:30TJ Sokol Rudná D : KK Slavoj C
11.12.2013st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Vršovice C
11.12.2013st17:30TJ Velké Popovice A : KK Konstruktiva E
12.12.2013čt17:00SK Meteor C : Uhelné sklady C
16. kolo
14.01.2014út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Velké Popovice A
15.01.2014st17:30TJ Radlice : KK Slavoj C
15.01.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : Uhelné sklady C
15.01.2014st17:30PSK Union C : TJ Sokol Admira B
15.01.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná C
16.01.2014čt17:00SK Meteor C : KK Slavia B
16.01.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Vršovice C
17. kolo
21.01.2014út17:00KK Dopr. podniky B : KK Konstruktiva E
21.01.2014út17:30TJ Sokol Admira B : SK Meteor C
21.01.2014út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Rudná D
21.01.2014út17:30Uhelné sklady C : TJ Radlice
22.01.2014st17:30TJ Velké Popovice A : KK Dopr. podniky A
23.01.2014čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Vršovice C
24.01.201417:30TJ Sokol Rudná C : SK Žižkov B
18. kolo
03.02.2014po17:00SK Žižkov B : TJ Velké Popovice A
05.02.2014st17:30PSK Union C : TJ Sokol Rudná C
05.02.2014st17:00KK Dopr. podniky A : KK Dopr. podniky B
05.02.2014st17:30TJ Radlice : KK Slavia B
05.02.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Admira B
06.02.2014čt17:30KK Konstruktiva E : KK Slavoj C
06.02.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : Uhelné sklady C
19. kolo
11.02.2014út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Radlice
11.02.2014út17:30KK Slavia B : TJ Sokol Vršovice C
11.02.2014út17:30Uhelné sklady C : KK Slavoj C
11.02.2014út17:00KK Dopr. podniky B : SK Žižkov B
12.02.2014st17:00KK Dopr. podniky A : KK Konstruktiva E
12.02.2014st17:30TJ Velké Popovice A : PSK Union C
14.02.201417:30TJ Sokol Rudná C : SK Meteor C
20. kolo
17.02.2014po17:00SK Žižkov B : KK Dopr. podniky A
19.02.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Rudná C
19.02.2014st17:30PSK Union C : KK Dopr. podniky B
20.02.2014čt17:30KK Slavoj C : KK Slavia B
20.02.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Admira B
20.02.2014čt17:00SK Meteor C : TJ Velké Popovice A
20.02.2014čt17:30KK Konstruktiva E : Uhelné sklady C
21. kolo
03.03.2014po17:00SK Žižkov B : KK Konstruktiva E
04.03.2014út17:30TJ Sokol Admira B : KK Slavoj C
04.03.2014út17:30KK Slavia B : Uhelné sklady C
04.03.2014út17:00KK Dopr. podniky B : SK Meteor C
05.03.2014st17:00KK Dopr. podniky A : PSK Union C
05.03.2014st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná D
07.03.201417:30TJ Sokol Rudná C : TJ Radlice
22. kolo
11.03.2014út17:30Uhelné sklady C : TJ Sokol Admira B
12.03.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky B
12.03.2014st17:30PSK Union C : SK Žižkov B
12.03.2014st17:30TJ Radlice : TJ Velké Popovice A
13.03.2014čt17:00SK Meteor C : KK Dopr. podniky A
13.03.2014čt17:30KK Konstruktiva E : KK Slavia B
13.03.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : TJ Sokol Rudná C
23. kolo
17.03.2014po17:00SK Žižkov B : SK Meteor C
18.03.2014út17:00KK Dopr. podniky B : TJ Radlice
18.03.2014út17:30TJ Sokol Admira B : KK Slavia B
19.03.2014st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Vršovice C
19.03.2014st17:30PSK Union C : KK Konstruktiva E
19.03.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Rudná D
21.03.201417:30TJ Sokol Rudná C : KK Slavoj C
24. kolo
25.03.2014út17:30Uhelné sklady C : TJ Sokol Rudná C
26.03.2014st17:30TJ Radlice : KK Dopr. podniky A
26.03.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : SK Žižkov B
27.03.2014čt17:30KK Slavoj C : TJ Velké Popovice A
27.03.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : KK Dopr. podniky B
27.03.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Admira B
27.03.2014čt17:00SK Meteor C : PSK Union C
25. kolo
31.03.2014po17:00SK Žižkov B : TJ Radlice
01.04.2014út17:00KK Dopr. podniky B : KK Slavoj C
02.04.2014st17:30PSK Union C : TJ Sokol Rudná D
02.04.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Vršovice C
02.04.2014st17:30TJ Velké Popovice A : Uhelné sklady C
03.04.2014čt17:00SK Meteor C : KK Konstruktiva E
04.04.201417:30TJ Sokol Rudná C : KK Slavia B
26. kolo
08.04.2014út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná C
08.04.2014út17:30KK Slavia B : TJ Velké Popovice A
08.04.2014út17:30Uhelné sklady C : KK Dopr. podniky B
09.04.2014st17:30TJ Radlice : PSK Union C
09.04.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : SK Meteor C
10.04.2014čt17:30KK Slavoj C : KK Dopr. podniky A
10.04.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : SK Žižkov B
27. kolo
14.04.2014po17:00SK Žižkov B : KK Slavoj C
15.04.2014út17:00KK Dopr. podniky B : KK Slavia B
16.04.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva E
16.04.2014st17:30PSK Union C : TJ Sokol Vršovice C
16.04.2014st17:00KK Dopr. podniky A : Uhelné sklady C
16.04.2014st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira B
17.04.2014čt17:00SK Meteor C : TJ Radlice
28. kolo
22.04.2014út17:30TJ Sokol Admira B : KK Dopr. podniky B
22.04.2014út17:30KK Slavia B : KK Dopr. podniky A
22.04.2014út17:30Uhelné sklady C : SK Žižkov B
23.04.2014st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Rudná D
24.04.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná C
24.04.2014čt17:30KK Slavoj C : PSK Union C
24.04.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : SK Meteor C
29. kolo
28.04.2014po17:00SK Meteor C : KK Slavoj C
28.04.2014po17:00SK Žižkov B : KK Slavia B
30.04.2014st17:30TJ Radlice : KK Konstruktiva E
30.04.2014st17:30TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Vršovice C
30.04.2014st17:30PSK Union C : Uhelné sklady C
30.04.2014st17:00KK Dopr. podniky A : TJ Sokol Admira B
30.04.2014st17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná C
30. kolo
06.05.2014út17:30TJ Sokol Admira B : SK Žižkov B
06.05.2014út17:30KK Slavia B : PSK Union C
06.05.2014út17:30Uhelné sklady C : SK Meteor C
08.05.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Velké Popovice A
08.05.2014čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná D
08.05.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice C : TJ Radlice
09.05.201417:30TJ Sokol Rudná C : KK Dopr. podniky B


© 2012-19 SK Meteor Praha.