Rozlosování 2013 - 14


1. kolo
02.09.2013po17:00KK Dopr. podniky D : SC Radotín B
02.09.2013po17:00AC Sparta B : PSK Union F
03.09.2013út17:30KK Dopr. podniky C : TJ Astra ZM C
04.09.2013st17:30SK Meteor E : TJ Sokol Rudná E
04.09.2013st17:00SK Žižkov C : PSK Union E
05.09.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : TJ ZENTIVA
2. kolo
09.09.2013po19:30TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky D
10.09.2013út17:30KK Dopr. podniky C : SK Žižkov C
10.09.2013út17:30TJ Astra ZM C : KK Konstruktiva F
11.09.2013st17:30PSK Union F : TJ Sokol Admira D
12.09.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : AC Sparta B
23.09.2013po17:00PSK Union E : SK Meteor E
3. kolo
16.09.2013po17:00KK Dopr. podniky D : PSK Union F
16.09.2013po17:00AC Sparta B : PSK Union E
18.09.2013st17:00SK Žižkov C : TJ Astra ZM C
19.09.2013čt17:30KK Konstruktiva F : SC Radotín B
19.09.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : TJ Sokol Rudná E
04.12.2013st17:30SK Meteor E : KK Dopr. podniky C
4. kolo
23.09.2013po19:30TJ ZENTIVA : KK Konstruktiva F
24.09.2013út17:30KK Dopr. podniky C : AC Sparta B
24.09.2013út17:30TJ Astra ZM C : SC Radotín B
25.09.2013st17:00SK Žižkov C : SK Meteor E
26.09.2013čt17:00PSK Union E : TJ Sokol Admira D
26.09.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : KK Dopr. podniky D
5. kolo
30.09.2013po17:00KK Dopr. podniky D : PSK Union E
30.09.2013po17:00AC Sparta B : SK Žižkov C
01.10.2013út17:30SC Radotín B : TJ ZENTIVA
02.10.2013st17:30SK Meteor E : TJ Astra ZM C
03.10.2013čt17:30KK Konstruktiva F : PSK Union F
03.10.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky C
6. kolo
08.10.2013út17:30KK Dopr. podniky C : KK Dopr. podniky D
08.10.2013út17:30TJ Astra ZM C : TJ ZENTIVA
09.10.2013st17:30SK Meteor E : AC Sparta B
09.10.2013st17:00SK Žižkov C : TJ Sokol Admira D
09.10.2013st17:30PSK Union F : SC Radotín B
10.10.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : KK Konstruktiva F
7. kolo
14.10.2013po19:30TJ ZENTIVA : PSK Union F
14.10.2013po17:00KK Dopr. podniky D : SK Žižkov C
14.10.2013po17:00AC Sparta B : TJ Astra ZM C
15.10.2013út17:30SC Radotín B : TJ Sokol Rudná E
17.10.2013čt17:30KK Konstruktiva F : PSK Union E
17.10.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : SK Meteor E
8. kolo
21.10.2013po17:00AC Sparta B : TJ Sokol Admira D
22.10.2013út17:30KK Dopr. podniky C : KK Konstruktiva F
22.10.2013út17:30TJ Astra ZM C : PSK Union F
23.10.2013st17:30SK Meteor E : KK Dopr. podniky D
24.10.2013čt17:00PSK Union E : SC Radotín B
24.10.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : TJ ZENTIVA
9. kolo
28.10.2013po19:30TJ ZENTIVA : PSK Union E
28.10.2013po17:00KK Dopr. podniky D : AC Sparta B
29.10.2013út17:30SC Radotín B : KK Dopr. podniky C
30.10.2013st17:30PSK Union F : TJ Sokol Rudná E
31.10.2013čt17:30KK Konstruktiva F : SK Žižkov C
31.10.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : TJ Astra ZM C
10. kolo
05.11.2013út17:30KK Dopr. podniky C : TJ ZENTIVA
05.11.2013út17:30TJ Astra ZM C : TJ Sokol Rudná E
06.11.2013st17:30SK Meteor E : KK Konstruktiva F
06.11.2013st17:00SK Žižkov C : SC Radotín B
07.11.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky D
07.11.2013čt17:00PSK Union E : PSK Union F
11. kolo
11.11.2013po19:30TJ ZENTIVA : SK Žižkov C
11.11.2013po17:00KK Dopr. podniky D : TJ Astra ZM C
12.11.2013út17:30SC Radotín B : SK Meteor E
13.11.2013st17:30PSK Union F : KK Dopr. podniky C
14.11.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : PSK Union E
14.11.2013čt17:30KK Konstruktiva F : AC Sparta B
12. kolo
18.11.2013po17:00AC Sparta B : SC Radotín B
19.11.2013út17:30KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Rudná E
19.11.2013út17:30TJ Astra ZM C : PSK Union E
20.11.2013st17:00SK Žižkov C : PSK Union F
20.11.2013st17:30SK Meteor E : TJ ZENTIVA
21.11.2013čt17:30TJ Sokol Admira D : KK Konstruktiva F
13. kolo
25.11.2013po19:30TJ ZENTIVA : AC Sparta B
26.11.2013út17:30SC Radotín B : TJ Sokol Admira D
27.11.2013st17:30PSK Union F : SK Meteor E
28.11.2013čt17:00PSK Union E : KK Dopr. podniky C
28.11.2013čt17:30TJ Sokol Rudná E : SK Žižkov C
28.11.2013čt17:30KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky D
14. kolo
13.01.2014po19:30TJ ZENTIVA : TJ Sokol Admira D
14.01.2014út17:30SC Radotín B : KK Dopr. podniky D
14.01.2014út17:30TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky C
15.01.2014st17:30PSK Union F : AC Sparta B
16.01.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : SK Meteor E
16.01.2014čt17:00PSK Union E : SK Žižkov C
15. kolo
20.01.2014po17:00AC Sparta B : TJ Sokol Rudná E
20.01.2014po17:00KK Dopr. podniky D : TJ ZENTIVA
22.01.2014st17:00SK Žižkov C : KK Dopr. podniky C
22.01.2014st17:30SK Meteor E : PSK Union E
23.01.2014čt17:30TJ Sokol Admira D : PSK Union F
23.01.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ Astra ZM C
16. kolo
04.02.2014út17:30SC Radotín B : KK Konstruktiva F
04.02.2014út17:30KK Dopr. podniky C : SK Meteor E
04.02.2014út17:30TJ Astra ZM C : SK Žižkov C
05.02.2014st17:30PSK Union F : KK Dopr. podniky D
06.02.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : TJ Sokol Admira D
06.02.2014čt17:00PSK Union E : AC Sparta B
17. kolo
10.02.2014po17:00AC Sparta B : KK Dopr. podniky C
10.02.2014po17:00KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Rudná E
11.02.2014út17:30SC Radotín B : TJ Astra ZM C
12.02.2014st17:30SK Meteor E : SK Žižkov C
13.02.2014čt17:30TJ Sokol Admira D : PSK Union E
13.02.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ ZENTIVA
18. kolo
17.02.2014po19:30TJ ZENTIVA : SC Radotín B
18.02.2014út17:30KK Dopr. podniky C : TJ Sokol Admira D
18.02.2014út17:30TJ Astra ZM C : SK Meteor E
19.02.2014st17:30PSK Union F : KK Konstruktiva F
19.02.2014st17:00SK Žižkov C : AC Sparta B
20.02.2014čt17:00PSK Union E : KK Dopr. podniky D
19. kolo
03.03.2014po17:00AC Sparta B : SK Meteor E
03.03.2014po17:00KK Dopr. podniky D : KK Dopr. podniky C
03.03.2014po19:30TJ ZENTIVA : TJ Astra ZM C
04.03.2014út17:30SC Radotín B : PSK Union F
06.03.2014čt17:30TJ Sokol Admira D : SK Žižkov C
06.03.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ Sokol Rudná E
20. kolo
11.03.2014út17:30TJ Astra ZM C : AC Sparta B
12.03.2014st17:30PSK Union F : TJ ZENTIVA
12.03.2014st17:30SK Meteor E : TJ Sokol Admira D
12.03.2014st17:00SK Žižkov C : KK Dopr. podniky D
13.03.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : SC Radotín B
13.03.2014čt17:00PSK Union E : KK Konstruktiva F
21. kolo
17.03.2014po17:00KK Dopr. podniky D : SK Meteor E
17.03.2014po19:30TJ ZENTIVA : TJ Sokol Rudná E
18.03.2014út17:30SC Radotín B : PSK Union E
19.03.2014st17:30PSK Union F : TJ Astra ZM C
20.03.2014čt17:30TJ Sokol Admira D : AC Sparta B
20.03.2014čt17:30KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky C
22. kolo
24.03.2014po17:00AC Sparta B : KK Dopr. podniky D
25.03.2014út17:30KK Dopr. podniky C : SC Radotín B
25.03.2014út17:30TJ Astra ZM C : TJ Sokol Admira D
26.03.2014st17:00SK Žižkov C : KK Konstruktiva F
27.03.2014čt17:00PSK Union E : TJ ZENTIVA
27.03.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : PSK Union F
23. kolo
31.03.2014po17:00KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Admira D
31.03.2014po19:30TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky C
01.04.2014út17:30SC Radotín B : SK Žižkov C
02.04.2014st17:30PSK Union F : PSK Union E
03.04.2014čt17:30KK Konstruktiva F : SK Meteor E
03.04.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : TJ Astra ZM C
24. kolo
07.04.2014po17:00AC Sparta B : KK Konstruktiva F
08.04.2014út17:30KK Dopr. podniky C : PSK Union F
08.04.2014út17:30TJ Astra ZM C : KK Dopr. podniky D
09.04.2014st17:00SK Žižkov C : TJ ZENTIVA
09.04.2014st17:30SK Meteor E : SC Radotín B
10.04.2014čt17:00PSK Union E : TJ Sokol Rudná E
25. kolo
14.04.2014po19:30TJ ZENTIVA : SK Meteor E
15.04.2014út17:30SC Radotín B : AC Sparta B
16.04.2014st17:30PSK Union F : SK Žižkov C
17.04.2014čt17:00PSK Union E : TJ Astra ZM C
17.04.2014čt17:30TJ Sokol Rudná E : KK Dopr. podniky C
17.04.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ Sokol Admira D
26. kolo
21.04.2014po17:00KK Dopr. podniky D : KK Konstruktiva F
21.04.2014po17:00AC Sparta B : TJ ZENTIVA
22.04.2014út17:30KK Dopr. podniky C : PSK Union E
23.04.2014st17:30SK Meteor E : PSK Union F
23.04.2014st17:00SK Žižkov C : TJ Sokol Rudná E
24.04.2014čt17:30TJ Sokol Admira D : SC Radotín B


© 2012-19 SK Meteor Praha.