Rozlosování 2014 - 15


1. kolo
01.09.2014po17:00SK Žižkov C : SK Rapid A
02.09.2014út17:30Uhelné sklady B : TJ Radlice
02.09.2014út17:30TJ Sokol Admira B : KK Slavoj D
04.09.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : SK Meteor C
04.09.2014čt18:00TJ Praga B : KK Konstruktiva E
04.09.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavoj C
05.09.201417:30TJ Sokol Rudná C : PSK Union C
2. kolo
08.09.2014po17:30SK Rapid A : TJ Velké Popovice A
10.09.2014st17:30TJ Radlice : SK Žižkov C
11.09.2014čt17:00SK Meteor C : PSK Union C
11.09.2014čt17:30KK Slavoj D : TJ Sokol Rudná C
11.09.2014čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Admira B
11.09.2014čt17:30KK Konstruktiva E : Uhelné sklady B
11.09.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : TJ Praga B
3. kolo
15.09.2014po17:00SK Žižkov C : KK Konstruktiva E
16.09.2014út17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Vršovice B
16.09.2014út17:30TJ Sokol Admira B : SK Rapid A
17.09.2014st17:30PSK Union C : KK Slavoj D
18.09.2014čt18:00TJ Praga B : SK Meteor C
18.09.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : TJ Radlice
19.09.201417:30TJ Sokol Rudná C : KK Slavoj C
4. kolo
22.09.2014po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Rudná C
24.09.2014st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Admira B
25.09.2014čt17:00SK Meteor C : KK Slavoj D
25.09.2014čt17:30KK Slavoj C : PSK Union C
25.09.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Velké Popovice A
25.09.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : SK Žižkov C
25.09.2014čt18:00TJ Praga B : Uhelné sklady B
5. kolo
29.09.2014po17:00SK Žižkov C : TJ Praga B
30.09.2014út17:30Uhelné sklady B : SK Meteor C
30.09.2014út17:30TJ Sokol Admira B : KK Konstruktiva E
01.10.2014st17:30PSK Union C : SK Rapid A
02.10.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Vršovice B
02.10.2014čt17:30KK Slavoj D : KK Slavoj C
03.10.201417:30TJ Sokol Rudná C : TJ Radlice
6. kolo
06.10.2014po17:30SK Rapid A : KK Slavoj D
07.10.2014út17:30Uhelné sklady B : SK Žižkov C
08.10.2014st17:30TJ Radlice : PSK Union C
09.10.2014čt17:00SK Meteor C : KK Slavoj C
09.10.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Rudná C
09.10.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Admira B
09.10.2014čt18:00TJ Praga B : TJ Velké Popovice A
7. kolo
13.10.2014po17:00SK Žižkov C : SK Meteor C
14.10.2014út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Praga B
15.10.2014st17:30PSK Union C : KK Konstruktiva E
16.10.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : Uhelné sklady B
16.10.2014čt17:30KK Slavoj D : TJ Radlice
16.10.2014čt17:30KK Slavoj C : SK Rapid A
17.10.201417:30TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Vršovice B
8. kolo
20.10.2014po17:00SK Žižkov C : TJ Velké Popovice A
21.10.2014út17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Admira B
22.10.2014st17:30TJ Radlice : KK Slavoj C
23.10.2014čt17:00SK Meteor C : SK Rapid A
23.10.2014čt17:30KK Konstruktiva E : KK Slavoj D
23.10.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : PSK Union C
23.10.2014čt18:00TJ Praga B : TJ Sokol Rudná C
9. kolo
27.10.2014po17:30SK Rapid A : TJ Radlice
28.10.2014út17:30TJ Sokol Admira B : SK Žižkov C
29.10.2014st17:30PSK Union C : TJ Praga B
30.10.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : SK Meteor C
30.10.2014čt17:30KK Slavoj D : TJ Sokol Vršovice B
30.10.2014čt17:30KK Slavoj C : KK Konstruktiva E
31.10.201417:30TJ Sokol Rudná C : Uhelné sklady B
10. kolo
03.11.2014po17:00SK Žižkov C : TJ Sokol Rudná C
04.11.2014út17:30Uhelné sklady B : PSK Union C
06.11.2014čt17:00SK Meteor C : TJ Radlice
06.11.2014čt17:30KK Konstruktiva E : SK Rapid A
06.11.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : KK Slavoj C
06.11.2014čt18:00TJ Praga B : KK Slavoj D
06.11.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Admira B
11. kolo
10.11.2014po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Vršovice B
11.11.2014út17:30TJ Sokol Admira B : SK Meteor C
12.11.2014st17:30PSK Union C : SK Žižkov C
12.11.2014st17:30TJ Radlice : KK Konstruktiva E
13.11.2014čt17:30KK Slavoj D : Uhelné sklady B
13.11.2014čt17:30KK Slavoj C : TJ Praga B
14.11.201417:30TJ Sokol Rudná C : TJ Velké Popovice A
12. kolo
17.11.2014po17:00SK Žižkov C : KK Slavoj D
18.11.2014út17:30Uhelné sklady B : KK Slavoj C
18.11.2014út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Rudná C
20.11.2014čt17:00SK Meteor C : KK Konstruktiva E
20.11.2014čt17:30TJ Sokol Vršovice B : TJ Radlice
20.11.2014čt18:00TJ Praga B : SK Rapid A
20.11.2014čt17:30TJ Velké Popovice A : PSK Union C
13. kolo
24.11.2014po17:30SK Rapid A : Uhelné sklady B
26.11.2014st17:30PSK Union C : TJ Sokol Admira B
26.11.2014st17:30TJ Radlice : TJ Praga B
27.11.2014čt17:30KK Slavoj D : TJ Velké Popovice A
27.11.2014čt17:30KK Slavoj C : SK Žižkov C
27.11.2014čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Vršovice B
28.11.201417:30TJ Sokol Rudná C : SK Meteor C
14. kolo
12.01.2015po17:30SK Rapid A : SK Žižkov C
14.01.2015st17:30TJ Radlice : Uhelné sklady B
14.01.2015st17:30PSK Union C : TJ Sokol Rudná C
15.01.2015čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Vršovice B
15.01.2015čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Praga B
15.01.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Velké Popovice A
15.01.2015čt17:30KK Slavoj D : TJ Sokol Admira B
15. kolo
26.01.2015po17:00SK Žižkov C : TJ Radlice
27.01.2015út17:30TJ Sokol Admira B : KK Slavoj C
27.01.2015út17:30Uhelné sklady B : KK Konstruktiva E
28.01.2015st17:30PSK Union C : SK Meteor C
29.01.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : SK Rapid A
29.01.2015čt18:00TJ Praga B : TJ Sokol Vršovice B
30.01.201517:30TJ Sokol Rudná C : KK Slavoj D
16. kolo
02.02.2015po17:30SK Rapid A : TJ Sokol Admira B
04.02.2015st17:30TJ Radlice : TJ Velké Popovice A
05.02.2015čt17:00SK Meteor C : TJ Praga B
05.02.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : Uhelné sklady B
05.02.2015čt17:30KK Konstruktiva E : SK Žižkov C
05.02.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Rudná C
05.02.2015čt17:30KK Slavoj D : PSK Union C
17. kolo
16.02.2015po17:00SK Žižkov C : TJ Sokol Vršovice B
17.02.2015út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Radlice
17.02.2015út17:30Uhelné sklady B : TJ Praga B
18.02.2015st17:30PSK Union C : KK Slavoj C
19.02.2015čt17:30KK Slavoj D : SK Meteor C
19.02.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : KK Konstruktiva E
20.02.201517:30TJ Sokol Rudná C : SK Rapid A
18. kolo
23.02.2015po17:30SK Rapid A : PSK Union C
25.02.2015st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Rudná C
26.02.2015čt17:00SK Meteor C : Uhelné sklady B
26.02.2015čt18:00TJ Praga B : SK Žižkov C
26.02.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : TJ Velké Popovice A
26.02.2015čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Sokol Admira B
26.02.2015čt17:30KK Slavoj C : KK Slavoj D
19. kolo
02.03.2015po17:00SK Žižkov C : Uhelné sklady B
03.03.2015út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Sokol Vršovice B
04.03.2015st17:30PSK Union C : TJ Radlice
05.03.2015čt17:30KK Slavoj C : SK Meteor C
05.03.2015čt17:30KK Slavoj D : SK Rapid A
05.03.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : TJ Praga B
06.03.201517:30TJ Sokol Rudná C : KK Konstruktiva E
20. kolo
09.03.2015po17:30SK Rapid A : KK Slavoj C
10.03.2015út17:30Uhelné sklady B : TJ Velké Popovice A
11.03.2015st17:30TJ Radlice : KK Slavoj D
12.03.2015čt17:00SK Meteor C : SK Žižkov C
12.03.2015čt18:00TJ Praga B : TJ Sokol Admira B
12.03.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : TJ Sokol Rudná C
12.03.2015čt17:30KK Konstruktiva E : PSK Union C
21. kolo
16.03.2015po17:30SK Rapid A : SK Meteor C
17.03.2015út17:30TJ Sokol Admira B : Uhelné sklady B
18.03.2015st17:30PSK Union C : TJ Sokol Vršovice B
19.03.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Radlice
19.03.2015čt17:30KK Slavoj D : KK Konstruktiva E
19.03.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : SK Žižkov C
20.03.201517:30TJ Sokol Rudná C : TJ Praga B
22. kolo
23.03.2015po17:00SK Žižkov C : TJ Sokol Admira B
24.03.2015út17:30Uhelné sklady B : TJ Sokol Rudná C
25.03.2015st17:30TJ Radlice : SK Rapid A
26.03.2015čt17:00SK Meteor C : TJ Velké Popovice A
26.03.2015čt18:00TJ Praga B : PSK Union C
26.03.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : KK Slavoj D
26.03.2015čt17:30KK Konstruktiva E : KK Slavoj C
23. kolo
30.03.2015po17:30SK Rapid A : KK Konstruktiva E
31.03.2015út17:30TJ Sokol Admira B : TJ Velké Popovice A
01.04.2015st17:30TJ Radlice : SK Meteor C
01.04.2015st17:30PSK Union C : Uhelné sklady B
02.04.2015čt17:30KK Slavoj C : TJ Sokol Vršovice B
02.04.2015čt17:30KK Slavoj D : TJ Praga B
03.04.201517:30TJ Sokol Rudná C : SK Žižkov C
24. kolo
06.04.2015po17:00SK Žižkov C : PSK Union C
07.04.2015út17:30Uhelné sklady B : KK Slavoj D
09.04.2015čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Admira B
09.04.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : TJ Sokol Rudná C
09.04.2015čt18:00TJ Praga B : KK Slavoj C
09.04.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : SK Rapid A
09.04.2015čt17:30KK Konstruktiva E : TJ Radlice
25. kolo
13.04.2015po17:30SK Rapid A : TJ Praga B
15.04.2015st17:30TJ Radlice : TJ Sokol Vršovice B
15.04.2015st17:30PSK Union C : TJ Velké Popovice A
16.04.2015čt17:30KK Konstruktiva E : SK Meteor C
16.04.2015čt17:30KK Slavoj C : Uhelné sklady B
16.04.2015čt17:30KK Slavoj D : SK Žižkov C
17.04.201517:30TJ Sokol Rudná C : TJ Sokol Admira B
26. kolo
20.04.2015po17:00SK Žižkov C : KK Slavoj C
21.04.2015út17:30TJ Sokol Admira B : PSK Union C
21.04.2015út17:30Uhelné sklady B : SK Rapid A
23.04.2015čt17:00SK Meteor C : TJ Sokol Rudná C
23.04.2015čt17:30TJ Velké Popovice A : KK Slavoj D
23.04.2015čt18:00TJ Praga B : TJ Radlice
23.04.2015čt17:30TJ Sokol Vršovice B : KK Konstruktiva E


© 2012-19 SK Meteor Praha.