Rozlosování 2014 - 15


1. kolo
01.09.2014po19:30TJ ZENTIVA : SK Rapid B
03.09.2014st17:30SK Meteor E : AC Sparta B
04.09.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : PSK Union E
04.09.2014čt17:30Uhelné sklady D : SK Žižkov D
04.09.2014čt17:30KK Konstruktiva F : SC Radotín B
04.09.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : PSK Union F
2. kolo
08.09.2014po17:00AC Sparta B : KK Konstruktiva F
08.09.2014po17:30SK Rapid B : SK Meteor E
09.09.2014út17:30SC Radotín B : TJ Sokol Admira D
10.09.2014st17:00SK Žižkov D : TJ ZENTIVA
11.09.2014čt17:00PSK Union E : PSK Union F
11.09.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : KK Dopr. podniky D
3. kolo
15.09.2014po17:00KK Dopr. podniky D : PSK Union E
17.09.2014st17:30SK Meteor E : SK Žižkov D
17.09.2014st17:00PSK Union F : SC Radotín B
18.09.2014čt17:30Uhelné sklady D : TJ Sokol Rudná D
18.09.2014čt17:30KK Konstruktiva F : SK Rapid B
18.09.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : AC Sparta B
4. kolo
22.09.2014po17:00AC Sparta B : PSK Union F
22.09.2014po17:30SK Rapid B : TJ Sokol Admira D
22.09.2014po17:00KK Dopr. podniky D : Uhelné sklady D
24.09.2014st17:00SK Žižkov D : KK Konstruktiva F
25.09.2014čt17:00PSK Union E : SC Radotín B
25.09.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : TJ ZENTIVA
5. kolo
29.09.2014po19:30TJ ZENTIVA : KK Dopr. podniky D
01.10.2014st17:00PSK Union F : SK Rapid B
02.10.2014čt17:30Uhelné sklady D : PSK Union E
02.10.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : SK Žižkov D
27.11.2014čt17:30SK Meteor E : TJ Sokol Rudná D
04.12.2014čt17:30SC Radotín B : AC Sparta B
6. kolo
06.10.2014po17:30SK Rapid B : SC Radotín B
06.10.2014po17:00KK Dopr. podniky D : SK Meteor E
08.10.2014st17:00SK Žižkov D : PSK Union F
09.10.2014čt17:00PSK Union E : AC Sparta B
09.10.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : KK Konstruktiva F
09.10.2014čt17:30Uhelné sklady D : TJ ZENTIVA
7. kolo
13.10.2014po19:30TJ ZENTIVA : PSK Union E
13.10.2014po17:00AC Sparta B : SK Rapid B
14.10.2014út17:30SC Radotín B : SK Žižkov D
15.10.2014st17:30SK Meteor E : Uhelné sklady D
16.10.2014čt17:30KK Konstruktiva F : KK Dopr. podniky D
16.10.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : TJ Sokol Rudná D
8. kolo
20.10.2014po17:00KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Admira D
20.10.2014po19:30TJ ZENTIVA : SK Meteor E
22.10.2014st17:00SK Žižkov D : AC Sparta B
23.10.2014čt17:00PSK Union E : SK Rapid B
23.10.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : PSK Union F
23.10.2014čt17:30Uhelné sklady D : KK Konstruktiva F
9. kolo
27.10.2014po17:30SK Rapid B : SK Žižkov D
28.10.2014út17:30SC Radotín B : TJ Sokol Rudná D
29.10.2014st17:30SK Meteor E : PSK Union E
29.10.2014st17:00PSK Union F : KK Dopr. podniky D
30.10.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ ZENTIVA
30.10.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : Uhelné sklady D
10. kolo
03.11.2014po17:00KK Dopr. podniky D : SC Radotín B
03.11.2014po19:30TJ ZENTIVA : TJ Sokol Admira D
05.11.2014st17:30SK Meteor E : KK Konstruktiva F
06.11.2014čt17:00PSK Union E : SK Žižkov D
06.11.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : AC Sparta B
06.11.2014čt17:30Uhelné sklady D : PSK Union F
11. kolo
10.11.2014po17:00AC Sparta B : KK Dopr. podniky D
10.11.2014po17:30SK Rapid B : TJ Sokol Rudná D
11.11.2014út17:30SC Radotín B : Uhelné sklady D
12.11.2014st17:00PSK Union F : TJ ZENTIVA
13.11.2014čt17:30KK Konstruktiva F : PSK Union E
13.11.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : SK Meteor E
12. kolo
17.11.2014po17:00KK Dopr. podniky D : SK Rapid B
17.11.2014po19:30TJ ZENTIVA : SC Radotín B
19.11.2014st17:30SK Meteor E : PSK Union F
20.11.2014čt17:00TJ Sokol Rudná D : SK Žižkov D
20.11.2014čt17:30Uhelné sklady D : AC Sparta B
20.11.2014čt17:30KK Konstruktiva F : TJ Sokol Admira D
13. kolo
24.11.2014po17:00AC Sparta B : TJ ZENTIVA
24.11.2014po17:30SK Rapid B : Uhelné sklady D
25.11.2014út17:30SC Radotín B : SK Meteor E
26.11.2014st17:00PSK Union F : KK Konstruktiva F
26.11.2014st17:00SK Žižkov D : KK Dopr. podniky D
27.11.2014čt17:00TJ Sokol Admira D : PSK Union E
14. kolo
12.01.2015po17:30SK Rapid B : TJ ZENTIVA
12.01.2015po17:00AC Sparta B : SK Meteor E
13.01.2015út17:30SC Radotín B : KK Konstruktiva F
14.01.2015st17:00SK Žižkov D : Uhelné sklady D
14.01.2015st17:00PSK Union F : TJ Sokol Admira D
15.01.2015čt17:00PSK Union E : TJ Sokol Rudná D
15. kolo
26.01.2015po19:30TJ ZENTIVA : SK Žižkov D
26.01.2015po17:00KK Dopr. podniky D : TJ Sokol Rudná D
28.01.2015st17:00PSK Union F : PSK Union E
28.01.2015st17:30SK Meteor E : SK Rapid B
29.01.2015čt17:00TJ Sokol Admira D : SC Radotín B
29.01.2015čt17:30KK Konstruktiva F : AC Sparta B
16. kolo
02.02.2015po17:30SK Rapid B : KK Konstruktiva F
02.02.2015po17:00AC Sparta B : TJ Sokol Admira D
03.02.2015út17:30SC Radotín B : PSK Union F
04.02.2015st17:00SK Žižkov D : SK Meteor E
05.02.2015čt17:00PSK Union E : KK Dopr. podniky D
05.02.2015čt17:00TJ Sokol Rudná D : Uhelné sklady D
17. kolo
16.02.2015po19:30TJ ZENTIVA : TJ Sokol Rudná D
17.02.2015út17:30SC Radotín B : PSK Union E
18.02.2015st17:00PSK Union F : AC Sparta B
19.02.2015čt17:00TJ Sokol Admira D : SK Rapid B
19.02.2015čt17:30KK Konstruktiva F : SK Žižkov D
19.02.2015čt17:30Uhelné sklady D : KK Dopr. podniky D
18. kolo
23.02.2015po17:00KK Dopr. podniky D : TJ ZENTIVA
23.02.2015po17:30SK Rapid B : PSK Union F
23.02.2015po17:00AC Sparta B : SC Radotín B
25.02.2015st17:00SK Žižkov D : TJ Sokol Admira D
26.02.2015čt17:00PSK Union E : Uhelné sklady D
26.02.2015čt17:00TJ Sokol Rudná D : SK Meteor E
19. kolo
02.03.2015po17:00AC Sparta B : PSK Union E
02.03.2015po19:30TJ ZENTIVA : Uhelné sklady D
03.03.2015út17:30SC Radotín B : SK Rapid B
04.03.2015st17:00PSK Union F : SK Žižkov D
04.03.2015st17:30SK Meteor E : KK Dopr. podniky D
05.03.2015čt17:30KK Konstruktiva F : TJ Sokol Rudná D
20. kolo
09.03.2015po17:00KK Dopr. podniky D : KK Konstruktiva F
09.03.2015po17:30SK Rapid B : AC Sparta B
11.03.2015st17:00SK Žižkov D : SC Radotín B
12.03.2015čt17:00PSK Union E : TJ ZENTIVA
12.03.2015čt17:30Uhelné sklady D : SK Meteor E
12.03.2015čt17:00TJ Sokol Rudná D : TJ Sokol Admira D
21. kolo
16.03.2015po17:30SK Rapid B : PSK Union E
16.03.2015po17:00AC Sparta B : SK Žižkov D
18.03.2015st17:00PSK Union F : TJ Sokol Rudná D
18.03.2015st17:30SK Meteor E : TJ ZENTIVA
19.03.2015čt17:00TJ Sokol Admira D : KK Dopr. podniky D
19.03.2015čt17:30KK Konstruktiva F : Uhelné sklady D
22. kolo
23.03.2015po19:30TJ ZENTIVA : KK Konstruktiva F
23.03.2015po17:00KK Dopr. podniky D : PSK Union F
25.03.2015st17:00SK Žižkov D : SK Rapid B
26.03.2015čt17:00PSK Union E : SK Meteor E
26.03.2015čt17:30Uhelné sklady D : TJ Sokol Admira D
26.03.2015čt17:00TJ Sokol Rudná D : SC Radotín B
23. kolo
30.03.2015po17:00AC Sparta B : TJ Sokol Rudná D
31.03.2015út17:30SC Radotín B : KK Dopr. podniky D
01.04.2015st17:00SK Žižkov D : PSK Union E
01.04.2015st17:00PSK Union F : Uhelné sklady D
02.04.2015čt17:00TJ Sokol Admira D : TJ ZENTIVA
02.04.2015čt17:30KK Konstruktiva F : SK Meteor E
24. kolo
06.04.2015po19:30TJ ZENTIVA : PSK Union F
06.04.2015po17:00KK Dopr. podniky D : AC Sparta B
08.04.2015st17:30SK Meteor E : TJ Sokol Admira D
09.04.2015čt17:00PSK Union E : KK Konstruktiva F
09.04.2015čt17:30Uhelné sklady D : SC Radotín B
09.04.2015čt17:00TJ Sokol Rudná D : SK Rapid B
25. kolo
13.04.2015po17:30SK Rapid B : KK Dopr. podniky D
13.04.2015po17:00AC Sparta B : Uhelné sklady D
14.04.2015út17:30SC Radotín B : TJ ZENTIVA
15.04.2015st17:00SK Žižkov D : TJ Sokol Rudná D
15.04.2015st17:00PSK Union F : SK Meteor E
16.04.2015čt17:00TJ Sokol Admira D : KK Konstruktiva F
26. kolo
20.04.2015po19:30TJ ZENTIVA : AC Sparta B
20.04.2015po17:00KK Dopr. podniky D : SK Žižkov D
22.04.2015st17:30SK Meteor E : SC Radotín B
23.04.2015čt17:00PSK Union E : TJ Sokol Admira D
23.04.2015čt17:30KK Konstruktiva F : PSK Union F
23.04.2015čt17:30Uhelné sklady D : SK Rapid B


© 2012-19 SK Meteor Praha.